Název herecká setkání není v tomto případě zase až tam přesný, jde spíš o přátelské setkání. 🙂 Marianela a Luciano jsou nejlepšími přáteli už mnoho let. Luciano se k herectví dostal náhodou a to právě díky své kamarádce – když navštívil Nelu na natáčení seriálu La calle de los sueños (z roku 2000) jeden z producentů se Luciana zeptal, jestli by také neměl zájem o herectví. Ještě tentýž rok si zahrál ve své první telenovele.

Oba se setkali na natáčení několika novel, první z nich byla novela Mi gorda bella a rok na to také Estrambótica Anastasia. Po několika letech si Nela zahrála epizodní roli v seriálu La ley del Corazón, kde je Luciano protagonistou. I když se ve všech novelách jejich postavy setkali, nikdy neměli výrazně společnou dějovou linii.

Nela a Luciano žijí v Bogotě v Kolumbii – podle fotografií na instagramu se velmi často setkávají, společně i s jinými kolegy a přáteli. Spoustu fanoušků si myslelo, že jsou manželé a dokonce si někteří mysleli, že spolu mají syna (jelikož Nela byla na několika fotografiích se synem své kamarádky). Nic z toho ale nebyla samozřejmě pravda a jde pouze o velmi pevné přátelství. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *