1. díl

Ve středu příběhu stojí bohatá rodina Villanueva. Hlavou rodiny je Juan Angel. Jeho žena Olimpia je krásná, ale v jádru je zlá a stále intrikuje. Olimpie nenávidí Evu, která je vdovou po bratrovi Juana Angela Luisi Felipovi. Eva a Luis Felipe měli jediné dítě: Valentinu, která vyrůstala od smrti otce v internátě a je univerzální dědičkou majetku svého otce, k němuž patří i sídlo Villanuevů, jež obývá Juan Angel se svou rodinou. Olimpie a Juan Angel mají 4 děti: Oresta, Aquila, Ariadnu a Pandoru. Olimpia nechce za žádnou cenu opustit sídlo Villanuevů. Z Evy se po smrti jejího muže stala alkoholička. Bývala skvělá zpěvačka, ale alkohol ji zničil. Olimpie dělala vždy vše proto, aby Evu zdeptala a mohla se tak snáze zmocnit majetku po Luisu Felipovi. Eva je nyní vyléčená, vrátila se na výsluní slávy a chce začít s Valentinou znovu žít v sídle Villanuevů. Valentina končí internátní školu s vynikajícími výsledky. Spolužačky ji mají rády pro její milou vstřícnou povahu, ale lehce si ji dobírají kvůli její váze. Valentina miluje svého bratrance Oresta, který je velký sportovec, letos opětovně obhajuje titul Železného muže. Vyhrává nad Romanem, který chodí s jeho sestrou Ariadnou. Pandora, druhá Orestova sestra, je nevypočitatelná, ponurá osoba, která nenávidí svou matku Olimpii. V domě žije ještě Roque, který pro Olimpii vykonává veškerou špinavou práci. Eva letí ve vrtulníku za dcerou, aby se účastnila její oslavy na ukončení studií. Přijíždí tam i Tza Tza, excentrická herečka, která je sestrou Evy. Eva slibuje Valentine, že teď už budou žít jen spolu. Má výčitky, že celá ta léta s Valentinou nežila, ale nešlo to jinak, smrt manžela ji tvrdě zasáhla. Věnuje Valentině stříbrnou lilii Villanuevů, váže se k ní nějaká legenda, zmínil ji i Valentinin otec těsně před smrtí. Eva odlétá a vrtulník ve vzduchu vybuchuje. Eva je pochována. Vše nasvědčuje tomu, že v havárii má prsty Roque a Olimpie. Olimpie se vloupe do části domu, kde bydlela Eva s rodinou a bere tam šperky, dobropisy a vše cenné. Valentina přichází do sídla Villanuevů.

2. díl

Valentina se vrací domů. Orestes právě trénuje jako každý den běh a jak má ve zvyku, honí ho dva psi zabijáci. Vtom uvidí Valentinu. Aby ji zachránil před psy, strčí ji do bazénu a skočí tam za ní. Valentina se málem utopí, protože neumí plavat. Ariadna si z ní dělá legraci kvůli tloušťce a řekne jí, že psy vyhnal Orestes schválně, aby jí zkazil příchod domů. Tak se chce Arianda pomstít Orestovi za to, že porazil jejího milého Romana v soutěži o titul Železný muž. Olimpia spatří Valentinu a vysmívá se jí. Dá ji do pokoje, kde bydleli Valentininy rodiče a mluví před Valentinou ošklivě o Evě. Tvrdí, že nadělala spoustu dluhů a že ona za ni musela všechno platit. Valentina je nešťastná a chce jít žít ke své tetě Tza Tze do pensionu. Její strýc Segundo, podivínský člověk, ji chce vidět. Benigno ji k němu dovede. Segundo nabádá Valentinu, aby v sídle zůstala a usilovala o prosazení svých práv. Valentina nic nechápe. Orestes loví Valentininy brýle z bazénu a narazí i na stříbrnou lilii, která Valentině ve vodě vypadla. Je šokován, Roque mu v dětství vyprávěl příhody o kapitánovi Sevillovi, jehož symbolem byla tato lilie a který bohatým bral a chudým dával. Ukazuje lilii Roquemu a ptá se ho, jestli byly příhody pravdivé. Roque lilii chce, ale tvrdí, že vše byly jen pohádky. Valentina chce opustit dům, ale zastihne ji Orestes, vysvětluje ji celou situaci a slibuje ji, že ji dokáže, že u Villanuevů není vše jen špatné. Chiqui se vrací z přehlídky z New Yorku. Chiqui je dcera Muněky a Lorenza a chodí s Orestem. Lorenzo a Juan Angel Villanueva jsou společníky a vlastní modelingovou agenturu. Na letišti se strhne povyk, dva zločinci si berou rukojmí a mezi nimi je i Chiqui.

3. díl

Orestes se snaží, aby se u nich Valentina cítila lépe, ale má pořád smůlu, vždycky se něco „pokazí“. Pandora má další ze svých záchvatů. Olimpie je rozzlobená. Orestes vleze k Pandoře oknem a najde ji napůl v bezvědomí. Je zavolán lékař. Pandora bývala zdravé veselé dítě. Roque při rozhovoru s Olympií vzpomene, že ke změně došlo po smrti Luise Felipa. Hned po pohřbu Pandora přišla domů a spálila veškeré oblečení svého zesnulého strýce. Ariadna kandiduje na královnu klubu. Z legrace chce přihlásit i svou sestřenici Valentinu. Jeden za zákazníků modelingové agentury shání tlustou modelku. Lorenzo není schopen mu ji poskytnout. Zákazník odchází zklamán. Chiqui je přivázaná na pánském záchodě na letišti, pusu má zavázanou kalhotkami. Ukáže se, že její „zločinec“ je policista specializovaný na boj proti terorismu a následně zachraňuje unesenou ženu a likviduje únosce. Chiqui vyfotí reportéři na pánské toaletě. Uječená Chiqui je z toho celá pryč. Bojí se o svou kariéru. Vrchol nastává, když ji zadrží policie, aby vypovídala. Na komisařství začne napadat Franklina a urážet ho. Ten ji za trest na komisařství zavře. Roman a Ariadna se milují v Ariadnině pokoji. Málem je nachytá Olimpie. Orestes přinese Valentině krabici čokolády. Ta si myslí, že je to další z jeho „žertíků“ a hodí mu ji na hlavu. Krabice ho zasáhne, Orestes omdlí. Roman, aby unikl před Olimpií, tak vyskočí z okna na zahradu. Vidí omdlelého Oresta a vezme si jeho kalhoty. Na ulici ho ale nachytá Juan Angel. Valentina prosí Ninfu, aby jí byla kamarádkou. Ninfa ji varuje, musí se mít na pozoru a musí být silná. Tza Tza volá Valentině. Olimpie, ale nechce, aby spolu mluvily. Aquiles si svěřuje Horaciovi, že se chce vymanit z vlivu matky. Aquiles nemá zájem ani o Fabiolu, která po něm šílí. Chce si nejprve vyřešit rodinné problémy.

4. díl

Orestes věnuje Valentině bonboniéru na důkaz přátelství. Ta mu ji hodí na hlavu, ale potom se vše vysvětluje. Orestés si ale myslí, že mu Valentina ukradla kalhoty. Brzy ale Orestés pochopí, že to byl Roman. Skoro nahý Roman potkává Juana Ángela a tvrdí mu, že ho někdo přepadl. Juan Ángel mu na to skočí, ale Olimpie tomu moc nevěří, protože tuší, že jí před chvílí před nosem utekl z Ariadnina pokoje.Generál Segundo varuje Valentinu před Olimpií. Naznačuje, že jde o život. Lorenzo vyzvedává manželku a dceru na komisařství. Chiqui slibuje, že se Franklinovi pomstí. Juan Ángel slibuje Valentině, že se o ni budou starat a že vyřeší její dědictví. Ta na to zatím nemá myšlenky. Juan Ángelovo laskavé chování k Valentině se ale nelíbí Olimpii. Ta je na Valentinu pořád velmi zlá a v tom jí vesele pomáhá Ariadna. Olimpie se tajně baví s Rokem. Je jasné, že mají nějaké tajemství spojené s minulostí. Valentina zjišťuje, že ztratila svoji brož. Orestes se chce pomstít Ariadně za všechno, co provádí Valentině a chce jí hodit koláč do obličeje. Trefí ale Valentinu, která je moc smutná, že ani Orestesovi nemůže věřit.Orestes zase přemýšlí, jak to Valentině vysvětlit.

5. díl

Orestes neví, jak si usmířit Valentinu a Benigno mu radí, ať jí dá růži. Olimpie zase hrubě uráží Valentinu kvůli nehodě s koláčem. Juan Ángel se ji snaží marně zastat. Olimpie Valentině poručí, aby si převlékla uniformu špinavou od koláče, ale Valentina nemá co na sebe, protože se jí druhá uniforma sprala. Muňeka se snaží Lorensa svést, ale ten se toho děsí a utíká za svým kamarádem na diskotéku. Muňeka zůstává sama nešťastná. Vezme si prášky a omdlí, zatímco si Lorenzo užívá s cizí ženou v posteli. Franklin se vrací ke své rodině a všichni ho s nadšením vítají. Je smutný, když se dozví, že Eva zemřela. Orestés se omlouvá Valentině a ta mu svěřuje, že ztratila svou brož. Orestes jí nic neřekne, ale slibuje jí, že se ji pokusí najít. Valentina mu odpouští. Orestése čím dál tím víc záhada kolem brože zajímá. Ariadna půjčuje Valentině svůj maškarní kostým a ta se musí převléct do velmi ponižujícího a legračního oblečení. Orestes, aby ji pomohl, si taky vezme převlek. U večeře se všichni hádají. Do domu přijíždí Chiqui za Orestesem. Valentina je hrozně zklamaná, protože doufala, že ji má Orestés rád. Ariadna kuje další pikle proti Valentině a pozývá ji na večírek.

6. díl

Ariadna naplánuje, že Valentinu pozve na večírek. Valentina nemá vhodné oblečení a tak nechce jít, ale po Orestésově přímluvě se rozhodne, že ve svém kostýmu na večírek půjde. Ariadna s Romanem naplánují, že Valentinu přihlásí do soutěže o královnu klubu. Rozhodnou se Valentinu opít a bez varování ji zavedou na pódium. Valentina tam opile zpívá písničku pro Orestése a velmi se ztrapní. Svědci této situace jsou Franklin a jeho sestra Beatriz. Beatriz si uvědomí, že je Valentina pravděpodobně Tza Tzina neteř. Franklin chce Valentinu odvést, ale Orestés mu to nedovolí. Dojde k dalšímu konfliktu mezi Franklinem a Chiqui, která chce nechat Franklina vyhodit z klubu. Olimpie s Roquem se v noci, zatímco Juan Ángel pod vlivem uspávacích kapek od Roqueho spí, vydají do podniku pro pány, kde Olimpia v převlečení vystupuje. O Olompiině nepřítomnosti v domě ví Segundo a Pandora, která se zrovna probudila a rozhodne se pro Olimpii přichystat překvapení. Orestés odvádí opilou Valentinu z klubu. Dovede ji do pokoje, ale Valentina ho svou vahou přimáčkne na postel. Orestés vydává velmi zvláštní zvuky, které slyší opilá Olimpia, která se právě vrátila a chce se přesvědčit, co se to ve Valentinině pokoji děje.

7. díl

Olimpia najde na svém místě v posteli spící Pandoru. Bojí se jí probudit, tak usne na křesle. Bojí se ovšem, že už Pandora něco tuší o jejím dvojím životě. Taky se začne obávat Orestése, který se jí příliš vyptává na kapitána José Manuela Sevillu. Roque ji prozradí, že to musí souviset se stříbrnou lilií, kterou Orestés našel. Pandora jde k hrobu svého strýce a tam se mu omlouvá za to, že nikomu neřekla pravdu o jeho smrti. Valentina se ráno probudí a pořád ještě spí na rozlámaném Orestésovi. Vybavuje si minulou noc, moc se stydí a slibuje si, že už ji Ariadna nenapálí. Muňeka, která si v depresi minulou noc vzala velké množství prášků se probouzí bez následků. Valentina se pokouší starat o strýce Segunda, ale ten to odmítá. Naopak on přijme Tza Tzu, Valntininu tetu, a vzájemně se zavazují, že se pokusí ochránit Valentinino dědictví. Chiqui s Ariadnou přesvědčí Valentinu, aby šla s nimi nakupovat. Naschvál ji nechají vyzkoušet příliš těsné šaty. Navíc ještě na závěr posílá Ariadna Orestése do Valentininy převlékací kabinky.

8. díl

Orestes vidí Valentinu v obchodě v kabince ve spodním prádle. Poslala ho tam Ariadna s Chiqui. Chce se Valentýně nějak omluvit, tak jí koupí šaty. Ariadna s Chiqui se jí posmívají, že jde o šaty těhotenské. Orestes Valentýnu odvede a chce jí zavézt k Tza Tze, které to slíbil. Po cestě potkávají Alejandra a Raquel. Raquel jde zrovna točit reklamu do modelingové agentury Lorenza a Juana Angela. Valentina a Orestes je doprovodí. Klient ale není spokojen s tlustou modelkou, kterou vybrali a chce Valentinu. Valentina, abyby zachránila podnik, nakonec svolí. Na konec reklamy se na ní začně něco sypat , Valentina se vyděsí a myslí si, že je to další z Orestových vtipů. Pandora se ptá Olimpie, kde strávila noc. Olimpie jí vyhrožuje, aby jí zabránila, aby o všem zpravila Juana Angela. Roque dokončuje falsifikaci listin Evy Lanz.

9. díl

Na Valentýnu spadne při natáčení reklamy odpad. Myslí si, že o tom Orestes věděl, cítí se ponížena a pláče.Tovar je z reklamy nadšen a daruje Valentýně 12 krabic Quickslimu. Valentina pláče ještě víc. Orestes plní slib, který dal Tza Tze a veze jí k ní do pensionu. Tza Tza a Valentýna jsou šťastné. Když Farnklin spatří Oresta, napadne ho a řekne Tza Tze, že ponižuje její neteř. Tak se Tza Tza dozví, že Valentýnu v klubu opili a že zpívala do mikrofonu a ztrapnila se. Policejní operace na zadržení zločinců nevyjde. Franklin a komisař jsou zklamáni. Chiqui vyhodí z agentury, protože v časopise vyšly její fotky u záchodků na letišti. Lorenzo přísahá, že se Franklinovi pomstí. Orestes chce dát Valentině její stříbrnou lilii, ale všimne si, že zmizela.Roque lilii zakopá do země a mluví při tom s kapitánem Sevillou, dozvídáme se, že Roque u Sevilly sloužil, že Olimpia Sevillu milovla, ale Sevilla ji ne, že Roque Olimpii zachránil při ztroskotání lodi, při němž zahynul Sevilla. Orestes žádá Roqueho, aby mu lilii vrátil. Když se Roque dozvídá, že lilii měla Valentýna, která jí dostala krátce před smrtí od Evy. S úsměvem řekne, že se pokusí lilii najít. Ninfa vklouzne do Roqueho pokoje, je přesvědčená, že spolu s Olimpií na Valentýnu něco chystají. Roque ji nachytá a za trest se ji chystá znásilnit. Chystá se slavnost na uvítání Valentýny, Valentýna je ale u Tza Tzy, Orestes všem oznámí, že Valentýna, se celé frašky nebude účastnit.

10. díl

Orestes odmítne dovézt Valentýnu zpět domů, řekne svému otci přede všemi, že ji všichni v domě ponižují. Valentýna se před TzaTzou podřekne, že u Villanuevů obtěžuje, pak se to snaží nějak zamluvit a ještě ostatní hájí. Roque pustí Ninfu ze svého pokoje, ale vyhrožuje jí. Muněka prozradí svému kmotrovi Segundovi, že Valentýna přespává u TzaTzy, ten se rozčílí, neboť považuje společnost herečky pro Valentýnu za nevhodnou. Chiqui vyhodí z agentury, kvůli fotkám z letiště, kde je přivázaná na pánských záchodcích. Lorenzo ji vede ke svému příteli ministrovi, aby se společně Franklinovi pomstili. Před večeří se Chiqui vloudí k Orestovi do pokoje a chce ho svést, ale Orestes na to nemá myšlenky, Chiqui mu poví o Franklinovi, Orestes se rozčílí, protože když přivedl Valentýnu k Tza Tze, Franklin ho tam napadl, zato, že prý se podílel na zesměšnění Valentýny v klubu.

[Zpět] • [11. – 20. díl]