101. díl

Do domu Villaneuvů přijde Bella s Franklinem. Bella všem ukáže důkazy, že Olympie zfalšovala dokumenty týkající se Evina dluhu a Franklin si Olympii odvádí do vězení. Do vězení za Olympií přijde Juan Ángel a řekne Olympii, že ji nepomůže, jen jí zaplatí právníka. Bella se prohlásí za Valentýninu zmocněnkyni a ujme se domu Villanuevů. Dá příkaz vyhodit všechny Olympiiny věci na ulici. Do penziónu přijde Josema. Když se tam objeví Roman a chce mluvit s Bellou, Josema ho vyhodí. Tím si získá sympatie všech a stává se novým podnájemníkem. Arijadna se chce Romanovi pomstít za to, že ji nechal a vyspí se s Lorensem. Přitom se oba natáčejí. Přistihne je ale Panenka, je zničená a svěřuje se Franklinovi, který ji utěšuje. Josema zaslechne, jak se Sasini přátelé baví o tom, co se odehrálo v domě Villanuevů. Jde Olympii navštívit do vězení. Tam Olympii řekne, že byl celých dvacet pět let ve vězení kvůli smrti pravé Olympie Merkuryové a jejího manžela. Olympie se s ním ve vězení miluje. Další návštěva, která za Olympií přijde, je Orestés.

102. díl

V Olympiině vězení se setkává Orestés s Josemou. Olympie tvrdí, že si Josema spletl celu a posílá ho pryč. Orestés jí nevěří. Jordi je sám s Mayelou, která se ho snaží svést. Zároveň mu nabízí místo modela. Jordi to odmítá, snaží se jít pryč, ale Mayela ho políbí. V tom okamžiku přijde Hugo a hrozně žárlí. Josema se setkává s Rokem a řekne mu, co se mu za ta léta přihodilo. Roke jde za Pantojou a snaží se ho přesvědčit, že on sám zfalšoval ty dokumenty a Olympie o ničem nevěděla. Chce jít do vězení místo Olympie. Jde za Olympií do cely. Olympie mu začne vykládat o svém milování s Josemou, Roke žárlí, pohádají se a Roke Olympii nadává a prokleje ji. Ariadna se s Bellou pohádá kvůli Romanovi. Bella se jí snaží přesvědčit, že se jí jenom snažila pomoct. Sasa si povídá s Josemou. Poví mu o všem, co jí Olympie provedla, ale Josema tomu nemůže uvěřit, protože pořád Olympii miluje. Franklin utěšuje Panenku kvůli Lorencově nevěře. Obejme ji a v tu chvíli přijde Chiqui, která ztropí scénu. Franklin se snaží promluvit Chiqui do duše, ale nepodaří se mu to.Orestés jako Stříbrná Lilie přijde k Moralesovi pro svou tašku z penězi, kterou před tím Morales s Karegatem ukradl Panence. Morales se ho snaží přemluvit, aby s ním začal spolupracovat, ale Orestés odmítá. Valentýna jde spát v domě Villanuevů a tam už ji v pokoji čeká Roman.

103. díl

Roman přijde k Bellei do pokoje a chce ji znásilnit. Rozmyslí si to a chce to uskutečnit u sebe doma. Tam mu v tom zabrání Stříbrná lilie, a odvede Bellu domů. Ta mu dává Olympiiny šperky. Bella potom přiznává Ninfě, že přestože Orestése pořád miluje, ke Stříbrné Lilii ji něco přitahuje. Bella vyslechne rozhovor mezi Ariadnou a Chiqui. Dozvídá se, že Orestés se s Chiqui při své rozlučce se svobodou nemiloval a že to všechno byla léčka. Pandora je naštvaná na Jordiho, myslí si, že se líbal s Mayelou. Nakonec mu odpouští. Sasa navštíví Olympii ve vězení a ta ji málem zabije. Lorenco požádá Panenku o rozvod, protože si chce vzít Ariadnu. Panenka souhlasí a vyhání ho z domu. Josema navštíví dům Villanuevů, protože chce mluvit s Rokem, ale mluví pouze s Juan Angelem. Orestés jde dát Boligomovi šperky, které dostal od Belly a v tu chvíli vtrne do podniku Franklin se svými muži. Najde na podlaze perlový náhrdelník.

104. díl

Mayela pozve Jordiho na casting kvůli reklamě. Jordi přijde a Mayela využije situace a chce se s ním milovat. V nejnevhodnější chvíli přijde Pandora a rozhodne se, že Jordiho kvůli jeho nevěře opustí. Juan Ángel přijde k Sase do penziónu a přesvědčuje ji, aby vyhodila Josemu. Ta se Josemy zastává, ale pak zjistí, že je to Rokeho přítel a že byl Roke zavřen do vězení za falšování dokumentů. Bella přizná Segundovi svoji pravou identitu, a dozvídá se, že Segundo o tom celou dobu věděl. Chiqui se dozví, že musí jet pracovat mimo město a řekne Frenklinovi, že ho chce mít jako osobního strážce. Frenklin, kterého uráží Chiquina povýšenost, posílá místo sebe kolegu Vallenillu. Romanovi dojde videokazeta od Ariadny, kde je nahrána v posteli s Lorensem. Josema navštíví Rokeho ve vězení. Tam zdrceně poslouchá, co všechno Roke kvůli Olympii udělal. Orestés Bellu přistihne, jak čte dopisy, které poslal Valentině. Chce zjistit pravdu, ale Bella se mu ji bojí říct.

105. díl

Roque s Josemou (José Manuelem) si ve vězení připomínají námořnickou minulost a osudové okamžiky požáru lodi a ztroskotání. Josema vyčítá Roqemu, že si pro přežití vybrali nečestný způsob neodpovídající jeho zásadám. Roque mu vysvětluje, proč z Maríi Joaquiny udělal Olympii Mercouriovou. Pepa Olympii předpoví, že Olympii bude soudit hlavně její syn, kterého tolik miluje. Bella z dopisů konečně pochopí, že Orestes skutečně Valentinu miloval, a trápí se tím, že svým zásahem „sama sobě“ tuto hlubokou lásku přebrala a umenšila. Benigno odhalí, že to Orestes je Stříbrná lilie. Tza Tza přivádí zpátky domů Pandoru. Olympie, která byla propuštěna z vězení, se objevuje zrovna ve chvíli, kdy rodina oslavuje Pandořin návrat. Panenka, u které je zrovna Chiqui, vyhazuje Lorenza z domu. Chiqui se děsí, že rozvod poškodí její kariéru. Objevuje se Stříbrná lilie (Orestes) a pomůže Panence Lorenza vyhodit. Vzteklá Chiqui tajně zavolá Franklina. Ten s Jordim obklíčí dům, ale najde jen vyjíždět auto, řízené Benignem, který odváží Oresta. Franklin je přesvědčen, že Orestes a Stříbrná lilie jsou tatáž osoba nebo aspoň spolu spolupracují. Panenka, která podle své rtěnky na Orestově ruce pochopí, kdo je Stříbrná lilie, se před Orestem Franklina zastane a ten pochopí, že Panenka ho poznala. Chiqui žádá po Orestovi vysvětlení.

106. díl

Bella vykáže Olympii, která se právě vrátila z vězení, do pokoje pro hosty. Olympie zuří. Zároveň Bella oznámí Orestovi a Chiqui, aby si hledali ubytování jinde. Orestes odmítá opustit dům, dokud mu to nenařídí Valentina osobně. Josema (José Manuel) opět přichází za Olympií a chce vědět, zda se jí opravdu tehdy narodilo dítě. Olympie mu to odmítá prozradit. Při rozhovoru je přistihne Juan Ángel a vykáže Josemu z domu. Tza Tza zjistí, že má Josema nůž i tetování na paži se znakem stříbrné lilie. Roman v agentuře zmlátí Lorenza, který právě falšoval faktury. Beatriz odveze Lorenza domů, kde ho Panenka odmítá přijmout, ale pak jeho ošetřováním pověří Ritu. Jordi se snaží nějak dostat za Pandorou, podaří se mu to s pomocí Beatriz v převlečení za psycholožku Marianelu. Svým příchodem vysvobodí Pandoru z drápů Olympie. Tvrdí, že si ji jako psycholožku zvolil Juan Ángel. Chiqui odjíždí na přehlídku v doprovodu Franklina, coby osobního strážce, protože jiný doprovod na poslední chvíli selhal. Její nepřítomnosti využije Orestes k tomu, aby pro Bellu uspořádal na terase slavnostní večeři na usmíření, při které obřadně pálí dopisy, patřící Valentyně. Bella je z toho nešťastná.

107. díl

Kráska žije v domě Vijanuevových. Olympie ji nachytá, jak se líbá s Orestem, je vzteky bez sebe. Proč si musel Orestes začít něco s ženou, která jejich rodině tolik ublížila. Orestes prohlásí, že bude stát při Krásce, i kdyby to mělo znamenat konflikt s vlastní matkou. Olympia požaduje návrat Valentiny, Krásce nevěří. Kráska začne na Valentýnu žárlit, Orestes sám není schopen říct, co udělá, že zase Valentýnu spatří. Kráska se na sebe zlobí, přece nebude sama na sebe žárlit. Chiqui jede za prací a doprovází ji tam Franklin jako osobní strážce. Skupina lidí běží za Chiqui a ta se zavře u Franklina v pokoji, s tím, že sama v pokoji nebude. Juan Angel se snaží vyzvídat na Sevillovi podrobnosti z Olympiiny minulosti. Ten odmítá cokoliv říct. Tza Tza řekne Juan Angelovi, že je přesvědčena, že Olympia má prsty ve smrti Evy i Luise Felipa. Marianela/Jordi zakazuje Pandoře , aby se stýkala se Samuelem. Juanu Angelovi říká, že ji posílá Tza Tza. Sevilla se u Tza Tzy znovu setkává s Orestem. Ten se ho vyptává odkud jeho matku zná. Sevilla tvrdí, že pracoval pro jejího otce. Nereida uspí Krásku omamnou látkou. Olimpia jí sejme otisky prstů. Kráska je z toho celá vyděšená, bojí se, že bude vyzrazena. Chiqui se opije, Franklin ji dá do vany se studenou vodou, nakonec se opět políbí.

108. díl

Chiqui přizná Franklinovi, že se jí líbí, ale také mu řekne, že jejich láska je nemožná, že ona nechce žít jako chudá. Franklina se to dotkne a chce odjet. Chiqui ho umluví, aby počkal, až skončí přehlídka. Franklin žárlí, protože Chiqui předvádí plavky. Vystupuje sebevědomě, ale Franklin moc dobře ví, jak se v nitru neustále trápí. Orestes touží po Krásce, ta mu ale říká, že spolu nebudou nic mít, dokud si nevyřídí rozvod s Chiqui. Sevilla chce po Roquem, aby mu řekl, jestli je Orestes jeho syn. Roque to nechce říct. Přichází Olympie a kategoricky popírá, že by byl Orestes Sevillův syn. Tvrdí, že o Sevillovo dítě přišla při ztroskotání. Roque jí domlouvá a svěřuje jí, že Sevilla je smrtelně nemocen a že by měl o Orestovi vědět pravdu. Beatriz říká Krásce, že by se Valentina měla vrátit, slibuje jí, že jí pomůže. Jordi řekne Beatriz, že Hugo je Pandora. Ariadna se chce Romanovi pomstít za to, že ji nechal v den svatby. Jde za Jordim a vyklopí mu vše, co ví o jeho obchodech. Pacheco zjistí, že Olympia investuje do obrovského zábavního centra, ale investice jdou na jméno María Joaquina Crespo. Valentina pochopí, že Olympia investuje peníze, které sebrala jejímu otci a tetě Celeste.Tza Tza se hrabe v Sevillových věcech a zjistí, že byl zavřený.

109. díl

Tza Tza zjistila, že Sevilla je trestanec a ke všemu ještě zná Olympii. Chce ho vyhodit z pensionu. Sevilla dostane infarkt. Tza Tza má výčitky a rozhodne se, že z pensionu nemusí. Sevilla blouzní a v horečkách se vyptává Olympie, kde je jeho syn. Tza Tze pak řekne, že byl do Olympie zamilován a toužil s ní mít dítě. Roman násilím odvede Valentinu z agentury a chce ji znásilnit. Orestes hledá Franklina a dozví se, že doprovází jako osobní strážce jeho ženu. Chiqui se vrací a objímá se s Franklinem, nachytá je při tom Olimpia. Řekne Chiqui, aby si hleděla svého muže a ať mu namluví, že je těhotná, aby jí ho Kráska nemohla vzít. Kráska se zmocní Romanova mobilu a zavolá Oresta. Ten ji jako Stříbrná lilie přijde zachránit. Boligoma a Benigno ji dopraví domu. Segundo nakáže Benignovi, aby Krásku stále hlídal, nesmí se jí nic stát. Benigno ho nechápe, ale slíbí, že rozkaz splní. Nereida najde Krásku ležet v jejím pokoji a myslí si, že je mrtvá. Chiqui shromáždí celou rodinu a chce jim sdělit, že je těhotná. Přichází i Panenka a po ní Lorenzo. Panenka ostatním sděluje, že se s Lorenzem rozvádějí. Orestes je u Krásky, nezemřela, byla jen v mdlobách, řekne jí, že ji miluje a že se na každý pád rozvede.

110. díl

Chiqui sděluje Krásce, že Orestes nikdy nebude její. Romana ve vězení někdo otráví a Franklin ho veze do vězení. Alejandro prosí, aby Beatriz řekla Deboře, že jeho uklouznutí s Ariadnou nebylo nic vážného. Přichází Debora a myslí si, že Alejandro má něco i s Beatriz. Udělá scénu a řekne Alejandrovi, že kvůli němu je HIV pozitivní. Alejandro je zničený, Beatriz také. Chiqui sděluje rodině, že čeká s Orestem dítě. Orestes jí nevěří a tvrdí přede všemi, že si to vymyslela, aby si ho udržela a že on miluje Krásku. Kráska odchází s Franklinem a říká Orestovi, aby na sebe vzal odpovědnost za své dítě. Sevilla vyznává lásku Tza Tze. Ta se děsí. Lorenzo a Ariadna se stále více sblížují. Kráska vidí u Tza Tzy Sevillu. Ten se dozvídá, že Olimpie má na svědomí smrt Celeste. Pepa Orestovi prozradí že mezí ním a ženou, kterou miluje stojí smrt.

[91. – 100. díl] • [Zpět] • [111. – 120. díl]