111. díl

Orestes se v noci vrátí domů opilý a Bella s ním zůstane uvězněná v jeho pokoji. Ráno je tam spolu najde Chiqui a obviní Oresta, že spolu stále mají poměr. Orestes Bellu přesvědčuje, že je nic nemůže odloučit. Jestli s ním Chiqui opravdu čeká dítě, tak se o něj postará, ale Belly se odmítá vzdát. S tím ale Bella nesouhlasí a řekne Orestovi, že jestliže je dítě jeho, je mezi nimi navždycky konec. Orestes Chiqui nevěří, že je opravdu těhotná, a rozhodne se odvézt ji na vyšetření. Chiqui se bojí, že Orestes zjistí, že mu lhala. Josema se zastane Pandory proti Olimpii. Olimpia má na něj zlost a rozhodne se, že se ho zbaví. Roquemu se do toho ale nechce, protože má k Josemovi stále úctu jako ke svému kapitánovi. Přesto mu ale doručí vzkaz, ve kterém zve Olimpia Josemu na schůzku.

112. díl

Orerstes Chiqui nevěří, že s ním opravdu čeká dítě. Proto ji donutí jít do nemocnice na těhotenské testy. Chiqui z toho má hrůzu, protože se bojí, že Orestes zjistí pravdu. Překvapivě se ale ukáže, že Chiqui je opravdu těhotná. Je z toho víc v šoku než Orestes. Není na dítě připravená a nechce ho mít. Svěří se Olimpii, která jí vyhrožuje, ať ji ani nenapadne těhotenství přerušit. Dítě, které bude Chiqui s Orestem mít, je podle Olimpie jediná zbraň proti Belle. V agentuře se všichni dozvídají, že má Alejandro AIDS. Alejandro je zoufalý a odmítá pomoc od přátel. Orestes přichází Belle oznámit, že Chiqui je opravdu těhotná. Zároveň ji ale přesvědčuje, že i když bude mít s Chiqui dítě, chce dál zůstat s Bellou. Bella to ale odmítá, protože je to pro ni příliš velká překážka.

113. díl

Bella se trápí kvůli Orestovi a je odhodlaná za každou cenu na něj zapomenout. Orestes jí to ale nechce dovolit a stále na ni naléhá, aby jejich vztah nevzdávala. Franklin přijde Bellu hlídat do domu Villanuevových. Obává se totiž, že by Roman mohl Belle usilovat o život. Orestovi se jeho přítomnost v domě nelíbí a trvá na tom, že bude Bellu chránit sám. Chiqui se s ním snaží sblížit a přesvědčuje ho, že mají novou příležitost, aby začali od začátku a všechno napravili. Orestes ji ale odmítá a znovu jí říká, že miluje jinou ženu. Franklin se trápí kvůli Chiqui a přesvědčuje Bellu, že bude možná nejlepší, když se spolu pokusí vybudovat vztah. Bella o tom začíná uvažovat. Orestes a Chiqui je spolu nachytají v objetí a oba na ně žárlí.

114. díl

Chiqui je ze svého těhotenství nešťastná. Orestes se ale na dítě těší a dělá plány do budoucna. Chiqui se mu svěří, že si dítě nechce nechat, ale on o tom nechce ani slyšet. Chiqui se nakonec svěří Muňece, že dítě, které čeká, není Orestovo, ale Franklinovo. Muňeca je zděšená. Snaží se Chiqui přesvědčit, aby řekla Orestovi pravdu, ale to Chiqui odmítá. Bella se trápí a snaží se na Oresta zapomenout. Mezitím jí přijde balíček ze Španělska, ve kterém je její stará panenka a dopis od jejího otce, ve kterém usvědčuje Olimpii. Olimpia se ho málem zmocní, ale neštěstí se jí to nepovede. Adriana namluví Pandoře, že strávila s Jordim noc. Pandora jí uvěří a okamžitě se s Jordim rozejde. Orestes přichází v převlečení za Stříbrnou lilii navštívit Bellu.

115. díl

Mstitel Stříbrné lilie se opět setká s Bellou a přemluví ji, aby s ním šla do nemocnice. Zde se seznámí s Kristoferem a Efraínem, které mstitel zachránil. Objeví je tam řádová sestra, spustí křik a oba rychle prchají. Franklin při výslechu personálu nemocnice se dozví, že mstile doprovázela žena, jejíž popis přesně odpovídá Belle. Aquiles potká ve svém domě Joela, který mu nedokáže uspokojivě vysvětlit, co tam dělá. Chiqui prozradí Franklinovi, že je těhotná a že to dítě nechce. Franklin se jí to snaží rozmluvit. Pandora si vyrazí se Samuelem do baru, kde potkává Jordiho s Beatriz. Roque se setkává s Josemou, který naznačuje, že Roque zabil na hořící lodi Olympii Mercuri, což Roque popírá…

116. díl

Ninfa se po skandálu na svatbě vrací do práce jako služka, ale Valentýna nutí ji i všechny ostatní, aby akceptovali, že teď patří do rodiny Villanuevových.Chiqui mluví s Muněkou o neuskutečněném potratu. Připlete se k tomu Lorenzo a po odchodu Chiqui se dozví, že otcem dítěte, které čeká, není Orestes, ale Franklin.Josema se sejde s Olympií a přemlouvá ji, aby s ním ve jménu jejich velké lásky odešla. Ona ho však tvrdě odmítá.U Beatriz se objeví vyčerpaný Alejandro a přestože na všechno reaguje velmi zle, chce mu Beatriz pomoci a postarat se o něj. Roman je v přítomnosti právníka zatčen a podle připraveného plánu posléze propuštěn. Zároveň podává žalobu na Bellu za sexuální zneužívání. Pak se jde napít do baru, kde s překvapením zjistí, že svlékající se tanečnice na pódiu není nikdo jiný než opilá Ariadna. Roman stropí v baru skandál a se zbraní v ruce Aridnino vystoupení překazí.

117. díl

Přes protesty celé rodiny Franklin zatýká Oresta. Je přesvědčen o tom, že je Orestes Stříbrná lilie. Olympie uškrtí soudce Gómeze, který, aby mohl Olympii vydírat, spálil výsledky daktyloskopické zkoušky dokazující totožnost Belly a Valentiny. U soudcovy mrtvoly nechá Olympie stříbrnou lilii, aby zmátla policii a zároveň osvobodila Oresta. Gómez ještě stihl před smrtí poslat dopis Belle, ve kterém ji vydírá. Bella prozradí Juanu Ángelovi, že má materiál o Olympiině minulosti. Juan Ángel jí slibuje pomoc. Dovídá se také, že Orestes vlastní bar. Když se tam vypraví, nalezne v něm Josemu. Dozvídá se, že strávil 25 let ve vězení. Roman unesl Ariadnu do svého bytu a chce ji znásilnit. Ariadně se však podaří tajně zatelefonovat Jordimu a ten ji zachrání.

118. díl

Bella se vypraví za soudcem Gómezem kvůli jeho vydírajícímu dopisu. Nalezne ho však mrtvého. Je zděšena, že by Stříbrná lilie byl schopná vraždy. Je na místě přistižena Jordim a Franklinem, kterému nezbývá nic jiného, než ji zatknout. Ve vazbě se Bella setkává s Orestem, prosí ho, aby si ji vzal, ale Orestes si vzpomene na slib, který dal Chiqui, že ji s dítětem neopustí. Olympie se s Romanem domlouvají na tom, že se Belly zbaví. Roman se vrací do agentury jako akcionář. Ariadna se uchází o Jordiho a utvrzuje tak Pandoru, že je Jordi sukničkář. Ten v převleku za psycholožku Nelu se snaží být s Pandorou co nejčastěji, až v ní vzbudí podezření. Když vytáhne u Villanuevů zbraň na Joela, kterého spolu s Ninfou vyhazuje z domu Achiles, rozhodne se Pandora zjistit, kdo Nela opravdu je. Tza Tza se málem políbí s Josemou, když se mu svěřuje s utrpením, které její rodině způsobila Olympie. Josema jí slibuje, že už brzy bude Olympie odhalena. Olympii vadí, že dal Orestes Josemovi práci, odmítá však přiznat, co proti Josemovi má.

119. díl

Bella je s Orestesem ve vězení. Mají cely vedle sebe a povídají si. Bella po Orestesovi chce, aby ji dokázal svou lásku a vzal si ji za ženu. Orestes si vzpomene, že slíbil Chiqui, že se o ni postará a Bellu odmítne. I tak trvá na tom, že ji miluje, ale Bella si znovu slibuje, že na něho zapomene. Do Sasina domu přichází Jordi převlečený za Sasinu kamarádku Nelu. Chce být blízko Pandory. Olimpie se rozhodne vyhodit Belliny věci z domu, ale Juan Angel jí v tom zabrání. Olimpie přikáže Roquemu, aby se zbavil Josemy. Mezitím ještě Roque stihne zmlátit Franklina. Roman zase svede Ariadnu a spolu se rozhodnou, že se pomstí Belle. Ariadna prozradí matce, že Chiqui chtěla jít na potrat. Olimpia šílí a zbije Chiqui. Boligoma v opilosti prozradí Josemovi, že Orestés je Stříbrná Lilie. Aquiles jde za Ninfou a žádá ji o prominutí. Chce se s ní milovat. Za Orestesem přijde do vězení Olimpie a tvrdí, že už odhalila Bellino tajemství.

120. díl

Olimpie prozradí Orestesovi, že Bella je Valentýna a že zavraždila soudce. Bella se brání, ale Orestes ji nevěří. Bella volá Beatris a požádá ji, aby zavolala Valentýnu. Beatris jde se Sasou do agentury, kde ji ukáže věrný kostým tlusté Valentýny. Rozhodnou se Bellu převléct za Valentýnu. Beatris se snaží pomáhat Alejandrovi, který má deprese. Ninfa se miluje s Aquilesem, protože je přesvědčená, že ji miluje. Ráno od ní Aquiles odejde a řekne jí, že to byla léčka. Nechá ji samotnou v pokoji s Joelem. Před znásilněním Ninfu zachrání Benigno. Chiqui jde za Panenkou, ale zatím ji odmítá říct, kdo ji zbil. Chiqui se od Lorensa dozví, že nechal Franklina zmlátit, jde za Franklinem, ale ten ji řekne, že už ji v životě nechce vidět. Olimpie vyhrožuje Roquemu, že jestli Josemu nezabije, tak prozradí Josemovi, že Roque zabil Řekyni. Roque jde zabít Josemu, ale nakonec to nedokáže. Olimpie se rozhodne, že ho zabije sama.

[101. – 110. díl] • [Zpět] • [121. – 130. díl]