121. díl

Josema řekne Sase, že po ní touží a políbí ji. Sasa je zmatená, ale než stihne něco říct, přeruší je Gladiola. Orestese i Bellu propustili pro nedostatek důkazů z vězení. Orestes se snaží pomoct Jordimu s Pandorou, ale Pandora Jordiho nechce ani vidět. Roman zjistí, že Chiqui čeká dítě a bojí se, že je to jeho. Lorenso se popere s Romanem o Ariadnu. Franklin v baru objeví díru, kde Stříbrná lilie schovává peníze. Nic v díře není, ale Franklin nevěří Josemovi, který tvrdí, že do té díry dávají trezor s tržbou. Pantoia začíná Josemu podezírat, že pomáhá Stříbrné Lilii. Debora se svěří Lorenzovi, že není HIV pozitivní a že chce jenom potrestat Alejandra. Požádá Lorenza, aby Alejandrovi už nedal žádnou práci. Lorenzo souhlasí. Beatris se snaží Alejandra přesvědčit, aby s ní šel na kliniku pro lidi s HIV. Alejandro se bojí. Sasa s Gladiolou objeví ve Valentýnině panence výsledky Luis Felipova pátrání a dozví se o Maríi Joaquině. Panenka si jde promluvit s Franklinem a přesvědčuje ho, že nemá Chiqui tak přísně soudit. Valentýna se převleče za sebe samu v tlusté podobě a vrací se do domu Villanuevů. Všechny přesvědčuje, že není Bella a prohlásí, že tetě Celestě někdo ukradl její peníze.

122. díl

Valentýna řekne u Villanuevů, že osoba, která ukradla tetě Celestě peníze a která ji taky zabila, se jmenuje Jaoquina Crespo, ale neprozradí jim, že se jedná o Olimpii. Nikdo Valentýnu nepozná a Orestes se pořád snaží promluvit si s ní. Segundo Valentýně řekne, že zná jméno detektiva, který pro jejího otce zjišťoval podrobnosti o Olimpiině životě. Pacheco oznámí, že zítra Valentýna musí k soudu kvůli Romanovu obvinění. Olimpie si chce s Josemou promluvit. Ještě než za ní Josemu jde, dá Sase dopis, který má v případě jeho smrti otevřít. Olimpie v souboji Josemu pravděpodobně zabíjí. Beatris jde s Alejandrem do nemocnice na vyšetření krve, ale Alejandro to vzdává. Jde do agentury, kde mu dává Lorenso výpověď a Debora mu vyhrožuje, že se mu bude mstít. Alejandro je na dně. Jordi se Samuelem se popere o Pandoru…

123. díl

Franklin zavedl v nouzi Chiqui, které se udělalo zle, do penzionu a ubytoval ji ve svém pokoji. Franklin se začíná zabývat myšlenkou, že by dítě mohlo být jeho. Panenka nutí Chiqui, aby Franklinovi přiznala pravdu, ale Chiqui nechce, aby mělo její dítě nemajetného otce. Olympie je přesvědčena, že se jí podařilo zavraždit Josemu, a na oslavu pozve Lorensa do Claraboi. Roque ji od toho zrazuje. Lorenzo se v Claraboi setkává s Romanem, který mu opět nabízí nějaký společný obchod. Těžce raněný Josema hledá útočiště v penziónu u Tza Tzy, kde ho také zastihne krvácejícího Franklin. Hugo nabízí Josemovi, že ho zavede na místo, kde pozná, kdo je Olympie Mercouriová. Orestes je zmatený, zmítá se mezi city k Belle a Valentině. Valentina mu řekne, že Bella jí prozradila, že se s ní vyspal. Nechce už o Orestovi ani slyšet. Segundo vyčítá Achilovi jeho chování k Ninfě, ten mu před Elen řekne, že si Segundo ušetřil ponížení, když si ji nakonec nevzal coby služku. Mayela slibuje Jordimu, že z něho udělá modela číslo jedna, výměnou za Jordiho náklonnost. Bella se svěří Tza Tze, že má z přítomnosti Chiqui v penzionu strach, aby neodhalila její totožnost. Orestes její obavy zaslechne a žádá Bellu o vysvětlení.

124. díl

Gladiola z rozhovoru Panenky s Chiqui zaslechne, že nikoliv Orestes, ale její syn Franklin je otcem dítěte, které Chiqui čeká. Ze strachu z Olympie však Franklinovi nic neřekne. Orestes se stále marně dohaduje s Bellou o své lásce. Hugo (Pandora) zavede Josemu do klubu Cralaboya, kde se zároveň sešel Lorenzo s Romanem. Josema přede všemi hosty udělá Olympii ostudu tím, že prozradí její totožnost, a proti odporu Lorenza a Romana odvede s sebou Olympii z klubu. Mezi Orestem a Franklinem se v penziónu odehrává žárlivá scéna v bitvě o přízeň Belli, Gladiola vytáhne na Oresta pistoli. Ve stejné době se vkrade do Valentynina pokoje Roque s Nereidou, aby tam nastražil neznámé překvapení. Od úmyslu spící Valentynu uškrtit (postel je prázdná, naaranžovaná, aby budila zdání, že v ní Valentina spí), ho odradí Nereida, kterou totiž před dveřmi Valentinina pokoje přistihl Juan Ángel. Bella řekne Chiqui, že může být klidná, protože už nehodlá o Oresta usilovat.

125. díl

Sevilla chce Olimpii utopit v moři, aby už dál nemohla páchat zlo. Nakonec ji odvádí do sídla Villanuevů, kde všem sdělí, že je třeba, aby se dověděli pravdu o tom, kdo Olimpie ve skutečnosti je. Valentina a Pandora už se radují, že se konečně dočkají spravedlnosti. Ale Roque po straně řekne Sevillovi, že něco takového by přece matce svého syna neudělal. Sevilla je v šoku a nakonec ostatní s pomocí Rokeho umlčí tím, že jim řeknou, že Olimpie je alkoholička a že je to s ní vážné. Nereida najde ve Valentinině pokoji šaty Krásky, ukáže je Olimpii a ta ji přikáže, aby se měla na pozoru. Sevilla vyčítá Roquemu, že mu o Orestovi neřekl dříve. Nakonec z Roqueho vymámí přiznání, že celé ty roky Olimpii miloval a že to začalo dnem, kdy Sevilla zavrhl v opilosti dítě, které s ním Olimpie čekala. Sevilla ho chce zabít, že ho zradil a miloval jeho ženu a chtěl mu vzít i jeho syna, ale Roque mu řekne, že Orestes o něm ví a že ho obdivuje, sám mu celé dětství vyprávěl o dobrodružstvích kapitána Sevilly. Consuelo se vrací z Kolumbie do Venezuely a jde k Tza Tze. Je zničená, Daniel má nádor na mozku a ona nemá peníze na operaci. Franklin slibuje, že peníze sežene. Jordi točí reklamu u Lorenza, ve které měl původně hrát Alejandro. Reklamu má natáčet s Deborou, ale objeví se tam Ariadna a Deboru vystrčí, s tím že je jak kus ledu. Lorenzo natočí reklamu s Ariadnou, ale žárlí na ni, protože se mu její vášnivý polibek s Jordim nelíbí. Beatriz Jordiho varuje, sláva ho může připravit o ty nejbližší.

126. díl

Orestes přijde do penzionu za Chiqui, tam ho „přepadne“ Daniel v převleku Stříbrné lilie a vypráví mu, že má nádor a že potřebuje operaci a že nemají peníze. Franklin se Oresta zlobí, že se nestará o Chiqui. Valentina jde se Tza Tzou za detektivem, kterého její otec pověřil sledováním Olimpie. Dozvědí se, že se zabil v autě, kterému někdo poškodil brzdy. Juan Angel chce vědět od Olimpie, kde vzala peníze na investice do prázdninového komplexu. Ta řekne, že jí investici kdysi doporučil Roman a že se peníze od té doby zúročily. Roque řekne Olimpii, že Sivilla již ví, že je Orestes jeho dítě. Olimpie šílí, až se Orestes dozví, že není Villanueva, tak ji to nikdy neodpustí. Na zahnání úzkosti se u Nereidy dožaduje alkoholu. Sevilla řekne Orestovi, že se naň může spolehnut, jako by byl jeho vlastním otcem, to Oresta zarazí, tvrdí, že je hrdý na Juana Angela a že jiného otce nechce. Consuelo žárlí na Chiqui, pohádají se, Chiqui jí ve vzteku řekne, že Franklin jíž stejně nemůže být otcem jejího Daniela, protože čeká dítě s jinou ženou. Orestes se chystá vniknout na dražbu diamantu, kterou organizuje Romanův otec. Kráska je před soudem za domnělé pronásledování Romana Fonseky. Romanův advokát se Oresta ptá, zda jsou milenci, aby tím zamezil Orestovu svědectví. Alejandro se pokusí o sebevraždu. Beatriz mu v tom zabrání a sežene mu natáčení reklamy v zahraničí.

127. díl

Poté, co Orestes řekl u soudu, že Krásku miluje, hrozí, že Kráska soud prohraje a půjde do vězení. Beatriz sežene Alejandrovi práci v reklamní kampani pro zahraniční síť hotelů. Alejandro je jí moc vděčný a chce, aby jela s ním. Chystá se dražba diamantu, Franklin má na akci hlídkovat, zda se tam neobjeví Stříbrná lilie. Diamant chce koupit Olimpia. Objeví se Stříbrná lilie a Orestes je přitom k Franklinovu údivu v sále. Franklin střílí po Stříbrné lilii a pronásleduje ho. Kráska ho prosí, ať to nedělá a zastává se Lilie, že je to čestný člověk. Kráska Lilii najde, jak prchá kanalizací a chce mu pomoct, ale přijde Pantoia s Franklinem a začnou střílet pod poklop, kde Lilie zmizel. Kráska je přesvědčena, že ho zabili a je zničena. Sevilla má další záchvat. Je převezen do nemocnice, Tza Tza ho povzbuzuje a ve chvíli, kdy už se zdá, že se neprobere, mu Tza Tza řekne, že je sama a že ho potřebuje, ho lékaři probudí k životu. Gladiola chce Beatriz zabránit v cestě s Alejandrem. Ta si ale prosadí svou. Gladiola doufá, že ji Franklin dokáže zastavit. Jordi se chce usmířit s Pandorou přijde k ní domu, praští Samuela a Pandoru proti její vůli odvede, aby jí vše vysvětlil. Odtáhne ji k nim do sklepa a vynucuje si na ní vyznání lásky. Joel přichází za Ninfou, ta mu vyčte, že ji noc před svatbou namíchal něco do jídla, uspal ji tak a pak s ní nafotil kompromitující fotky, které zničily její vztah s Aquilem. Aquiles to vše vyslechne a vidí, že Ninfa je nevinná. Orestes se po ukradení diamantu sejde s Boligomou a Benignem, přichází „Stříbrná lilie“, Orestes ho chválí a po sejmutí masky vidíme, že člověk, který ho zastoupil, byl Mateo.

128. díl

Jordi odvede Pandoru k nim do sklepa, aby ji dokázal, že ho stále ještě miluje. Je tak vehementní, že nakonec dosáhne svého. Pandora je velice rozčílená, praští ho, přiváže k posteli a zavolá Pantoju, aby si ho odvedl. Obžaluje ho z únosu a znásilnění. Pantoja jej vsadí do vězení a vyhodí ho z policejního sboru. Jordi je zničen, protože nikdo nechce poslouchat jeho vysvětlení. Pandora pochybuje o tom, zda jednala správně. Samuel ji přesvědčuje, aby na Jordiho už konečně zapomněla, potřebuje přece někoho pořádného. Alejandro a Beatriz jedou kvůli reklamě na Curacao. Alejandro se seznamuje s majitelem firmy, který je také HIV pozitivní. Ví o Alejandrovi pravdu a chce mu pomoci. Aquiles prosí Ninfu o odpuštění. Ta usmíření odmítá a sděluje mu, že se chce se rozvést. Olympie jde za Sevillou do nemocnice na jednotku intenzivní péče, aby mu vypnula přístroje a zabila ho tak. Tza Tza přichází právě včas, aby jí v tom zabránila. Sevilla sděluje Tza Tze, že ona je jedním ze dvou důvodů, pro který se rozhodl žít dále. Druhý jí nechce sdělit. V tu chvíli vchází Orestes. Sevilla ho nazve synem a ptá se ho, zda se mu při dražbě nic nestalo a dá mu tím na srozuměnou, že ví o tom, že Stříbrná lilie je on.

129. díl

Josemu v nemocnici navštíví Orestes a k jeho překvapení mu před Tza Tzou vypráví, že na vlastní oči viděl, jak mstitel Stříbrné lilie ukradl na dražbě diamant. Josema po propuštění z nemocnice vede Tza Tzu na místo, kde je zakopán jeho rodinný poklad. Společně ho vyhrabou a odnesou do banky, kde Josema zakládá účet a trvá na tom, aby k němu Tza Tza měla neomezený přístup. Pak jí nabídne, aby se stala jeho ženou. Jordiho ve vězení navštíví Pandora. Chce stáhnout své obvinění, aby mu pomohla zpátky na svobodu. Jordi ji tvrdě odmítá a vyhodí ji pryč. Chiqui narazí u domu na Bellu s Franklinem. Ta se jde pod záminkou návštěvy Valentýny převléknout za baculku. Chiqui na Bellu žárlí a chce si s oběma dívkami současně promluvit. Valentýna se vymlouvá, že Bella už odešla a jde s Franklinem pryč…

130. díl

Mstitel Stříbrné lilie dá Consuele peníze na operaci Daniela. Franklin chce peníze odevzdat na komisařství. Daniel omdlí a je odvezen do nemocnice. Franklin od svého záměru ustoupí a nechá peníze Consuele. Daniel podstupuje operaci. Tza Tza si společně s Jose Manuelem otevřou společný účet na mnoho milionů. Dozví se o tom Roque a sdělí to Olympii. Ta mu vysvětlí, že jde o peníze z pokladu, který kdysi Jose Manuel zakopal a plánuje se jich zmocnit. Ninfa zahájí rozvodové řízení s Aquilem. Aquiles ji marně přemlouvá, aby to nedělala. Beatriz společně s Alejandrem prchají před policii ostrova, která se Beatriz snaží zatknout. Má být totiž deportována do Venezuely…

[111. – 120. díl] • [Zpět] • [131. – 140. díl]