161. díl

Bella je ve vězení a zoufá si. Bojí se, že už se nikdy nedostane ven. Do vězení se dostává i Ninfa, protože je podezřelá z vraždy Vicenteho. Všichni vědí, že je nevinná, ale důkazy svědčí proti ní. Aquiles se ji snaží dostat ven tím, že vezme vinu na sebe. Pantoja mu ale nevěří a nechá je ve vězení oba. Lorenzo přichází vyhnat děti z útulku, protože získal příkaz od soudce. I Chiqui se postaví na stranu Muňecy, ale Lorenzo je neoblomný. Josema se převlékne za Stříbrnou lilii a jde se místo Oresta udat na policii, aby zachránil jeho a Bellu. Mezitím ale pomůže Belle k útěku Beatriz a Josema v nastalém zmatku uteče. Ariadna zjistí, že Jorge chce Belle pomoct utéct ze země. Poví to Orestovi, který se vydá na letiště, aby tomu zabránil.

162. díl

Orestes je zoufalý, že Bella odjela ze země. Snaží se zjistit, kam ji Jorge odvezl, ale marně. Ariadna zatím zjistí, že Jorge tají pravdu o Bellině odjezdu, a vydírá ho. Juan Ángel se snaží Elenu přesvědčit, aby mu řekla pravdu o smrti Luise Felipeho. Je mu jasné, že Elena ví, kdo ho zavraždil. Ta se ale bojí promluvit. Juan Ángel jde proto za Hugem, aby ho požádal o pomoc. Myslí si, že Elena bude ochotnější mluvit s novinářem než s policií. Muňeca zjišťuje, že muž převlečený za Stříbrnou lilii je ve skutečnosti Mateo. Chiqui znovu odmítá Yeiló a trvá na tom, že jí nikdy neodpustí. Yeiló je zoufalá. Dělá výtržnosti v baru a Pantoja ji zatkne. Valentina obviní Olimpii ze smrti tety Celeste. Olimpia se ji pokusí zabít a pak se před Orestem obhajuje, ale Orestes už jí nevěří.

163. díl

Valentýna Olimpii obviní, že zavinila smrt tety Celeste. Olimpia se snaží před Orestem obhajovat, ale Orestes už jí nevěří. Yeiló uteče z vězení a v baru U chameleóna narazí na Romana, který ji unese. Chce se jí pomstít za to, že překazila jeho záměry s Chiqui. Pandora v převlečení za Huga přichází za Elenou. Snaží se ji přesvědčit, aby řekla, co ví o smrti Luise Felipeho. Roque ale Eleně vyhrožuje, že ji zabije, jestli něco prozradí. Elena se bojí a tvrdí, že nic neví. Josema přichází za Orestem, aby mu řekl, že je jeho skutečný otec. Valentina tomu ale včas zabrání. Vysvětluje Josemovi, že Orestes prochází obtížným obdobím a že by takovou zprávu neunesl. Valentina také svolá schůzi všech akcionářů společnosti. Tam oznámí, že Olimpia je zbavena práva rozhodování, protože používá falešnou identitu

164. díl

Josema prozradí na schůzi, že Olimpii znal už kdysi a že to byla jeho žena. Olimpije zuří. Chiqui zachrání Yei Lou od pádu do propasti, ale tvrdí, že by to udělala pro kohokoli, a že ještě matce neodpustila. Řekne Gladiole, že se chová úplně stejně jako Yei Lou a vynadá jí, že nestojí při své dceři, která se má zítra vdávat za Alejandra. Mayela řekne Jordimu, že pro něj má práci v Paříži. Jorge Valentýně vyznává lásku, obejmou se a do toho přijde žárlivý Orestés. Valentýna mu řekne, že si bude dělat, co chce a Orestés se jde opít. Opilý přijde za Valentýnou a chce ji zpátky. V stejném okamžiku přijde taky opilý Juan Angel do pokoje Olimpie. Zaslechne, že to ona zabila Luise Felipa. Olimpije mu řekne, že Orestés není jeho syn…

165. díl

Juan Angel je v nemocnici v komatu a lékaři mu nedávají moc velkou naději na přežití. Varují, že jestli přežije, tak se nebude moc hýbat. Orestés je zoufalý. Všimne si, že v přítomnosti Olimpije je Juan Angel velmi neklidný. Elena řekne Valentýně, že viděla Olimpii v den smrti Luise Felipa, jak vychází z jeho pracovny. Řekne to taky na policii, ale nikdo nemá proti Olimpii důkazy. Pandora je zmatená a zoufalá a tvrdí, že otce shodila ona. Je zatčena. Jordi jí chce pomoct a chce s ní utéct do Paříže, ale Pandora to odmítá. Jordi jí řekl, že spal s Mayelou. Joel pomůže Ninfě ve vězení. Ninfa pořád vzpomíná na Aquilese a nechápe, proč ji nepřišel navštívit. Koná se svatba Beatris a Alejandra. Gladiola přijde do kostela a dá svatebčanům své požehnání.

166. díl

Juan Angel leží pořád v nemocnici. Na Olimpiino přání ho jde Roque zabít, ale zabrání mu v tom příchod Ariadny. Další, kdo Juana Angela navštíví, je Tza Tza. Řekne mu, že ho miluje a políbí ho. Josema polibek uvidí, žárlí a odejde. Joel pomáhá Ninfě z vězení a za to chce pusu. Ta se změní v polibek a ten uvidí Aquiles. Nepozorován odejde. Franklin přijde zatknout Olimpii a Pandoru. Dá je společně do stejné cely a přes zrcadlem je pozoruje. Olimpije jeho léčku odhalí a manipuluje s Pandorou. Ta je vylekaná, zmatená a nešťastná a přistoupí na matčinu hru. Řekne, že zabila Luise Felipa a pokusila se zabít i svého otce. Za Juanem Angelem přijde Lorenso a posmívá se mu. Přeruší je Stříbrná Lilie. Orestés si před otcem sundá masku a Juan Angel zjišťuje, že je to Stříbrná Lilie. Debora v hádce udeří Alejandra a ten musí do nemocnice. Lékaři mu udělají testy a zjišťují, že není HIV pozitivní.

167. díl

Alejandro, který už ví, že není HIV pozitivní dává Samuelovi rozhovor. Říká, že se chce vrátit do okamžiku před nemocí. Slyší to Beatris a uteče, protože má pocit, že ji Alejandro zneužil a teď už o ni nebude stát. Olimpije se pokusí zabít Juana Angela, ale do pokoje vstoupí Panenka. Segundo chce zabít Olympii, ale zabrání mu v tom Elena s Benignem. Olimpie se rozhodne převést Valentýnino dědictví na konto v zahraničí. Pandora je ve vězení a je na dně. Zjišťuje, že Jordi oznámil svoji svatbu s Mayelou. Stříbrná Lilie jde hledat do Valentýnina pokoje nějaké důkazy proti svojí matce. Do pokoje přijde Valentýna a schovaná Lilie zjišťuje, že Valentýna je Bella…

168. díl

Franklin utápí žal v baru Chameleon, Chiqui ho tam načapá, jak líbá Consuelu, ztropí scénu a odchází z penzionu. Josema přichází na kliniku za Juanem Ángelem a snaží se ho vyprovokovat. Jeho cílem je dostat z něho nějakou reakci a zachránit ho před definitivním ochrnutím. Juan Ángel se rozzuří natolik, že skutečně popadne Josemu pod krkem. Lékař nechce uvěřit takovému zázraku. Orestes s Valentinou přijdou do vězení pro Pandoru, aby ji odvezli na kliniku za otcem. Pandora se cítí provinilá, nejdříve odmítá. Valentina se vydá do pokoje k Olimpii vzít jí obálku s doklady, ale Olimpie se probudí a Valentina nakonec pod tlakem Roqueho musí obálku odevzdat. Ninfa odchází přes Achilovy prosby z domu, Beatriz se chce rozejít s Alejandrem, u kterého se zjistilo, že nemá AIDS. Bojí se, že teď Alejandro povede život jako dřív. Lorenzo, aby se pomstil Ariadně, že pozvala do Claraboji jako svého hosta Jorgeho, zavolá Orestovi. Ten si pro Ariadnu přijde, ztropí jí scénu a popere se s Jorgem. Olympiin nohsled Gerardo, který sprovodil ze světa už Evu, chce Oresta zabít, ale Lorenzo ho upozorní, že jde o Olympiina syna. Gerardo vysvětluje situaci Olympii a připomíná jí, že kvůli ní odstranil Evu, zrovna ve chvíli, kdy přichází Tza Tza. Ta žádá po Gerardovi vysvětlení.

169. díl

Lorenzo s Romanem mají v úmyslu vyhodit do vzduchu Panenčin útulek a v nové stavbě tak vyprat peníze. Roman chystá největší akci narkomafie v zemi. Kočičák se domlouvá s kumpány v baru Chameleon. Pompéza se rozhodne spolupracovat s Pantojou jako tajná policistka a vyzví na Kočičákovi podrobnosti kolem předání drog v centrálním přístavu. Pandora se ve vězení pokusí o sebevraždu, Samuel s Pantojou ji zachrání. Olimpie tentokrát marně hledá ve svém pokoji dokumenty, které se jí podařilo zachránit před Valentinou. Orestes, který jí přišel oznámit zprávu o Pandořině pokusu vzít si život, zaslechne Olimpiiny obavy, že ztráta těchto dokumentů Olimpii zničí. Olimpie přes Roqueho hned zařizuje, aby se Pandory ujal doktor Quintana. Tza Tza zastihne u Olimpie hovořit o smrti její sestry neznámého člověka, zjistí, že se jmenuje Gerardo Pérez. Jde o mechanika, který poškodil helikoptéru, ve které letěla Eva, a po kterém Franklin už přes rok pátrá. V baru Chameleon Valibukova snoubenka, vědma Pepa, předpoví Tza Tze hodně slz. Tza Tza se bojí, že jde o smrt Josemy. Orestes dostane hlášku od Matea, že Lorenzo za chvíli odstřelí útulek. Orestes vyráží na místo. Valentina je mu v patách, a tak zjišťuje, že Stříbrná lilie je Orestes.

170. díl

Stříbrná lilie zachrání Panenku, kterou Roman tajně uvěznil svázanou coby nepohodlného svědka v útulku, připraveném k odstřelu. Chiqui se snaží Lorenzovi zabránit ve zbourání domova pro sirotky, navíc tuší, že Panenka je uvnitř. Stříbrné lilii se podaří desaktivovat bombu a Panenka donutí Lorenza podepsat, že se práva na útulek vzdává. Pompéza prozradí Pantojovi akci, kterou hodlá provést drogový magnát Batista. Jordi, který je na turné ve Francii, se v telefonu od Franklina dozvídá, že Pandora byla z vězení převezena na psychiatrickou kliniku. Jordi rázem opouští Mayelu, i kariéru modela a letí do Caracasu, aby Pandoru vyrval z moci psychiatra Quintany, podplaceného Olympií. Ta mezitím s Roquem Pandoru navštíví a píchne jí injekci. Lorenzo se po nezdařené akci vydává opět do útulku, aby zde vyhrožoval Panence. Objeví se zde i Pompéza, a tak se Chiqui dozvídá, že její pravá matka byla původně květinářkou, kterou Lorenzo znásilnil. Valentina, která zjistila, že Orestes je Stříbrná lilie, vrátí v hádce Orestovi všechny jeho dárky. Zapomene však, že do panenky schovala doklady o Olimpiině totožnosti, a tak se proti její vůli šokovaný Orestes dozvídá, že jeho matka je prostitutka María Joaquina Crespová. Ariadna ho vybízí, aby se zašel podívat do baru Claraboya, který patří jeho matce. Orestes se tam objevuje právě onu noc, kdy se Olimpie rozhodla vrátit přes protesty Roqueho z invalidního vozíku na scénu. Orestes je svědkem jejího vystoupení.

[151. – 160. díl] • [Zpět] • [171. – 178. díl]