41. díl

Franklin nechce dál hrát Valentýnina milého, protože ji má rád doopravdy. Pandora si přiznává, že je zřejmě zamilovaná do Jordiho Valentina je u Villanuevů, aby byla se strýcem Segundem, kterému je po infarktu špatně. Olimpia ji znova uráží, stejně jako její matku a Tza Tzu, Valentina dostává záchvat astmatu a zachrání ji Celeste. Valentina ani Benigno nejí večeři s uspávacím práškem. Valentina se rozhodne, že přenocuje u Segunda a bude o něj pečovat, což zkomplikuje Olimpii a Roquemu plány. Roque ale stejně proniká maskován do Segundova pokoje, aby vzal dokument. Segundo se probudí. Roque dá Valentině pistoli na spánek. Přibíhá Benigno a zachraňuje je. Roqueho postřelí a maskovanou Olimpii málem též. Nereida nese druhý den Roquemu snídani a všimne si, že má zavázanou nohu. Olimpie se u snídaně snaží celou věc bagatelizovat, aby nebyla zavolána policie. Chiqui se od Muněky dozvídá, že není její dcera, že ji měl Lorenzo s jinou ženou. Chiqui opět dostane hysterický záchvat a sní prášky na spaní. Přichází Orestes a zachrání ji. Prosí ji, aby se sebrala a zmiňuje jejich zásnubní hostinu. Chiqui je šťastná, ale s Panenkou jedná jako s cizí. Přichází Batista a chce, aby Lorenzo ukryl u sebe v domě zásilku drog. Franklin prozrazuje Tza Tze, že Valentina miluje Oresta a že jejich vztah byl jen na oko. Valentina říká Juanu Angelovi, že Tza Taz musela zastavit náhrdelník po matce, aby jí mohla nakoupit oblečení.

42. díl

Valentina dostala stipendium na univerzitě, ale přenechá ho Jordimu. Tza Tza dostane od banky dost peněz, aby zaplatina Valentině studium na univerzitě. Juan Angel nakoupí náhrdelník a pošle ho Tza Tze. Achiles je nalezen, je v komatu, protože ho někdo strašně zmlátil. Dozvídáme se, že ho matka jako dítě odvedla do nevěstince. Achiles vše svěřil Valentině. Juan Angel je zdrcen, obviňuje se z neštěstí, které potkalo Achilla. Olimpie Achilovi v bezvědomí nadává, že ji zradil, tím že prozradil vše Valentině. Juan Angel volá do domu polici, aby vyšetřili, večerní přepadení. Olimpie zuří a odvádí Roqueho. Franklin u něj najde rukavice. Pacheco zjistil, že Olimpie podplatila soudce, aby züznal podpisy na Eviných dokumentech za pravé. Ariadna je těhotná, Roman ji agresivně nutí k potratu, Chiqui připravuje zásnuby s Orestem. Valentina a Pandora celé rodině Chiqui vymlouvají. Segundo upozorňuje Celeste na to, jaká Olimpie je. Ta mu nevěří…

43. díl

Aquiles se probírá z bezvědomí. Má výpadky paměti. Nepamatuje se na Valentinu. Olimpie nachytá Pandoru, jak se líbá s Jordim a dá jí pár facek. Pandora jí sdělí, že ví o jejích eskapádách po barech. Chiqui vidí, jak Orestes málem v baru políbil Valentinu a pouští ho k vodě. Orestes se jako vždy nevyzná ve svých citech. Muněka objeví ve sklepě drogy, které tam nechal Lorenzo.Tza Tza a Juan Angel se políbí. Vidí je Valentina. Nereida objeví Roqueho ránu na noze. Valentina řekne Juanu Agelovi a Orestovi, že na Aquilově neštěstí nese vinu jen Olimpie. Pandora řekne Valentině, že Olimpe žije dvojí život. Valentina žádá Pandoru, aby ji obstarala klíče od pracovny jejího otce Luise Felipa…

44. díl

Pandora se Valentýně svěří, že Olimpia střeží temné tajemství a že je to nebezpečná žena dvou tváří. Odmítá ale sdělit podrobnosti. Valentýna ji přemluví, aby vzala klíče od pracovny jejího otce a pustila ji tam. Pandora si tam vybaví vzpomínky, které ji děsí, byla totiž svědkem toho, jak Olivia Valentýnina otce zabila. Valentýna si uvědomí, že Olivia o smrti jejího otce něco ví. Snaží se najít usvědčující dokumenty, které její otec o Olimpii nashromáždil. Franklin je odhodlaný vyšetřit okolnosti Eviny nehody a útoku na Valentýnu. Přichází do domu, aby vyslechl Roqueho. Přistihne Valentýnu, jak se líbá s Orestesem, a uraženě odchází. Orestes si uvědomuje, že k Valentýně něco cítí. Valentýna to ale odmítá, protože ví, že si Orestes bude brát Chiqui. Orestes je odhodlaný přimět Olimpii, aby řekla celou pravdu o své minulosti.

45. díl

Mezi Valentýnou a Olympií dojde ke sporu a Olympia se pokusí Valentýně ublížit. Orestes ji ale včas zadrží. Pandora si stěžuje otci, že ji Olympia uhodila, ale ta tvrdí, že je Pandora duševně nemocná a všechno si vymyslela. Franklin odjíždí kvůli vyšetřování Evina úmrtí a na letišti se sejde s Chiqui, která cestuje na to samé místo. Do Lorenzova domu vtrhne mafie a ohrožuje celou rodinu kvůli obchodu s drogami, do kterého se Lorenzo zapletl. Juan Ángel přiznává, že je do Tza Tzy zamilovaný, ale Tza Tza ho odmítá. Nevěří, že by se kvůli ní rozvedl s Olympií a nechce být jen jeho milenkou. Orestes si všimne, že Roque kulhá, a začne ho podezírat. Uhodí na Olympii a chce vědět, zda je Josema opravdu José Manuel Sevilla

46. díl

Orestes naléhá na Olympii, aby mu řekla, kdo je José Manuel Sevilla, kterého volala v den požáru. Vypraví se za Segundem a chce po něm, aby mu řekl, proč Olympii tak nenávidí. Segundo mu prozradí, že kromě toho, že se kvůli ní rozešel Juan Ángel s Panenkou, porodila Olympie Oresta za pouhých sedm měsíců po tom, co se objevila v sídle Villanuevů. Orestes je zdrcen pomyšlením, že Juan Ángel není jeho otec. Naléhá na Roqueho, aby mu řekl pravdu. Achila, který ztratil paměť, se snaží Olympie navést proti Valentině. Daří se jí to. Achiles vyžene Valentýnu od Pandory, která dostala další záchvat, když na ni Valentýna naléhá, aby se rozpomněla, kdo byl před tatínkovým pádem z okna v jeho pokoji. Pandora si vybavuje, že si zrovna hrála s Luisem Felipem na schovávanou a osudovou scénu viděla z úkrytu ve vestavěné skříni. Ariadna žádá Nereidu o pomoc, aby ji zbavila nežádoucího těhotenství. Služka však žádá výměnou postup a zvýšení platu

47. díl

Olimpie zjistí, že Pandora byla jako dítě svědkem smrti Luise Felipe, když si hrála na schovávanou v jeho bytě. U úkrytu tak viděla, jak Olimpie strčila Luise Felipa z okna. Olimpie přijde Pandoře vyhrožovat a zabaví jí mobil. Doktor rodině objasní příčinu Pandořiných krizí: v dětství musela být svědkem násilného činu. Až se se svým zážitkem někomu svěří, uzdraví se. Olimpie trvá na tom, že je Pandora duševně chorá. Orestes pošle Valentýně na usmířenou bonboniéru, Roque však přinutí Nereidu, aby Valentýně odnesla jinou, tu, do které dal otrávené bonbóny. Celeste přistihne Valentýnu s Orestem a žádá ji, aby okamžitě tento vztah ukončila. Valentýna nakonec slibuje. Olimpie jednota slovně napadne, ale Valentýna se nedá a slibuje jí, že brzy bude mít důkazy o tom, kdo je pravá Olimpie. Chiqui se na přehlídce ve vnitrozemí opije, před klientelou chce provést striptýz, Franklin, který náhodou v těchto končinách vyšetřuje smrt Evy, je v hledišti, a zabrání ostudě. Odvede Chiqui na pokoj v hotelu, kde s ní nakonec stráví bouřlivou noc.

48. díl

Celeste odjíždí do Španělska, ale napřed ještě donutí Olimpii, aby podepsala dokument, kde slibuje, že Valentýně odevzdá její dům. Franklin se s Chiqui dohodne, že na včerejší noc zapomenou. Později Franklin zjišťuje podrobnosti kolem Eviny smrti a přijde na to, že Eva byla opravdu zavražděna. Canelitina matka zemře a Muñeca si vezme Canelitu k sobě domů. To se ale nelíbí Chiqui,se kterou se před chvílí rozešel Orestés. Orestés si povídá s otcem, který ho ujišťuje, že si je jistý, že je jeho syn. Olimpie pošle doktora, aby dal Pandoře nějakou injekci. Ta se brání, ale injekci dostane. Zachrání ji Jordi, který ji odnese z domu. Olimpia zuří a rozhodne se je s Roquem jít hledat do Tza Tzina domu. Jordi ale s Pandorou odejdou a nikomu neprozradí kam. Roque se pohádá s Olimpií a pokusí se ji políbit.

49. díl

Olimpie vtrhne do domu Tza Tzy a snaží se najít Jordiho s Pandorou. Ten už je ale pryč. Odjel do jiného města, kde se snaží Pandoře pomoct s problémy, které ji způsobila injekce. Oba si slíbí, že spolu zůstanou. Tza Tze si nechce nechat líbit Olimpiinu drzost a rozhodne se, že Juanu Ángelovi ukáže dopis, který našla. V tom dopise totiž Luis Felipe píše Evě, že zjistil, že Olimpie je podvodnice. Olimpie se snaží bránit, a tvrdí, že se jí chtěl Luis Felipe pomstít, protože se s ním odmítla milovat, ale Juan Ángel jí nevěří. Valentýna řekne tetě, že ví, že miluje Juana Ángela a obě si slíbí, že se pokusí zapomenout na muže, které milují. Deborah se pořád snaží Orestese svést. Ariadna podplatí Nereidu, aby zamlčela pravdu o jejím tajemství. Myslím, že se jedná o těhotenství. Franklin musí slíbit komisaři, že se pokusí Jordiho najít.

50. díl

Do Valentýnina pokoje vtrhne Roque a snaží se Valentýnu zabít. Valentýna se brání a vzbudí celý dům. Olimpie ji za to vyndá, ale Valentýna se nedá. Do pokoje se jí vnutí Orestés s tím, že ji bude ochraňovat a přespí na gauči. Druhého dne Orestés začíná Valentýnu trénovat na soutěž. Pandora se miluje s Džordym.v hotelu, do kterého utekli před Olimpií. Tam je ale najdou Franklinovi muži. Franklin se je přes protesty obou rozhodne odvést na stanici. Franklin taky navštěvuje Muñecu a snaží se zjistit podrobnosti kolem vydírání. Muñeca mu je odmítne vyzradit, ale vzbudí to pozornost Čiky, která si myslí, že Franklin něco s Muñecou má. Juan Ángel se pořád nebaví s Olimpií, která je z toho zoufalá i proto, že se bojí, že Orestés brzo zjistí, že Juan Ángel není jeho otec. Přijde na to, že jí někdo ukradl peníze a v prvé řadě podezírá Valentýnu a Ninfu. Ariadnu při cvičení chytne veliká bolest břicha, ale odmítne jít k lékaři.

[31. – 40. díl] • [Zpět] • [51. – 60. díl]