61. díl

Franklinovi nezbývá, než se smířit s oznámením, že Valentina si bude brát Oresta. Nakonec se rozcházejí s ujištěním, že Valentina může kdykoli počítat s Franklinovou pomocí. Zato Chiqui se nehodlá smířit se ztrátou Oresta a s Ariadnou vymyslí ďábelský plán. Chiqui zaskočí Oresta ve studiu oslavami na rozloučenou, opije ho a má v úmyslu s ním strávit noc. Orestes však opilý padne polooblečený do postele a usne. Chiqui je zklamaná, ale i tak situace stačí k dosažení cíle: ve chvíli, kdy je se spícím Orestem v posteli, přivádí se Ariadna Valentinu, které před tím předala pozvánku na svatbu Oresta s Chiqui. Valentina je v šoku, ve stejné posteli ve studiu, kde jí Orestes nedávno vyznával lásku, ho našla se svou sokyní. Nyní už věří tomu, co jí navykládala Ariadna, že se Orestes chtěl oženit s jejími penězi a pak brzy požádat o rozvod. Zoufalá Valentina volá tetě Celestě do Madridu a ta jí hází záchranné lano: na příští den zajišťuje Valentině letenku do Madridu. Roman podrazil Franklina s Jordiho. Dal Moralesovi aviso, že na něho šijí past, a Morales tak opět unikne spravedlnosti. Jordi se vrhá do každé příležitosti, jak přijít o život. Bez Pandory nemá pro něho smysl. Pandora je zatím vězněná v poutech ve sklepě. Juanu Ángelovi namluvila Olympie, že je jeho dcera v sanatoriu, ale když ji chce navštívit, vymlouvá se, že ji musela nechat převézt do Švýcarska, protože ji chtěl Jordi unést. Po tom, co Pandora Olympii vmete do tváře, že je María Joaquina Crespo, zabývá se Olympie myšlenkou, že Pandoru definitivně zlikviduje. Lorenzo obnoví poměr s Natálii a Olympie je přistihne. Ztropí skandál, Natálii vyžene a Lorenza, přivázaného k posteli, pořeže ve slabinách a krvácejícího ponechá svému osudu.

62. díl

Valentýna se Za Ze svěřuje, že Orestes jen předstíral svoji lásku k ní, aby ji připravil o dědictví po otci. Rozhodne se proto odjet do Madridu za tetou Celeste, aby na něj mohla zapomenout. Opilý Orestes se chce Valentýně omluvit za vzniklé nedorozumění, najímá kapelu Mariachis a vydává se před Za Zin penzión. Achyles si vybavuje zážitek z dětství, kdy se ho Olympie snaží násilím někam odvést. Muněka v zuřivém záchvatu vzteku lituje, že nenapravitelného Lorenza neopustila už před lety. Přistihne ji Čiky, která je chvíli protivná, ale pak se jí svěřuje, že se udobřili s Orestem. Vtom do domu vnikne Morales se svými muži a shání se po Lorenzovi. Chystá se unést Čiky, aby dosáhl propuštění Fonseky z vězení, ale Muněka ho přesvědčí, aby si odvedl ji. Juan Angel žádá Olympii o rozvod, ta aby se tomu vyhnula, předstírá náhlou nevolnost. Po převozu do nemocnice se snaží podplatit lékaře, aby rodině sdělil, že trpí nevyléčitelnou chorobou. Orestes se od nepřátelsky naladěných obyvatel penzionu dozvídá, že Valentýna je na cestě do ciziny. Okamžitě se vydá na letiště, ale nepodaří se mu s ní promluvit. Od Tza-Tzy dostává Valentýnin dopis na rozloučenou. Lorenzo získá od ministra spravedlnosti slib, že Fonseca bude propuštěn na svobodu výměnou za Muněku. Vyděšená Čiky vyhledá Franklina a žádá ho o pomoc. Na zpáteční cestě Oresta unesou Moralesovi muži. Valentýna se po příjezdu do Madridu necítí dobře, teta Celeste ji nechává odvézt do nemocnice, kde se dozvídají, že se Valentýnu někdo pokusil otrávit.

63. díl

V Madridu lékař u Valentiny zjistí, že jí byl soustavně do těla vpravován jed, který působí sice pomalu, ale neodvratitelně. Když Valentina zpětně pátrá po potravině, která tento jed mohla obsahovat a kterou konzumovala pravidelně, s hrůzou si uvědomí, že to byly čokoládové bonbóny, které jí posílal Orestes. Analýza bonbónů skutečně potvrdí, že zdrojem otravy byly bonbóny. Lékař slibuje Valentině, že ji může zachránit jen tehdy, když se bude striktně dodržovat jeho léčbu. U lůžka Olympie zase oznamuje lékař Juanu Ángelovi, že Olympie prodělala infarkt, že má velmi slabé srdce a každá nepříjemnost ji může připravit rázem o život. Rodina jí na tento úskok naletí, Juan Ángel přijde Tza Tze oznámit, že se nemůže s Olympií kvůli její srdeční vadě rozvést. Zároveň se od ní dozvídá, že Valentina odjela z Venezuely, protože jí Orestes ublížil. Olympie se po návratu z nemocnice dozvídá, že Oresta unesli. Ten se mezitím ocitl v oblasti postižené záplavami. Jeho únosci utečou před katastrofou a Orestes s nasazením života pomůže skupině lidí kterým by jinak hrozila jistá smrt. Roman se dostavá díky Lorenzovi na svobodu a s Moralesem domlouvá odstranění Olympie. Moralese se však podaří Franklinovi a Jordimu zatknout ve chvíli, kdy předává Lorenzovi unesenou Panenku. V Madridu teta Celeste najala Valentině trenéra Jorgeho, aby jí pomohl v rekonvalescenci. Valentina cvičí a hlavně plave. O rok později. Po roce vidíme, jak z bazénu vylézá štíhlá, se sexy postavou jako modelka.

64. díl

Po ročním tvrdém tréninku se Orestes stává vítězem v soutěži „Železný muž“. Před televizními diváky svou cenu věnuje sestřenici Valentýně. Chiqui se s tím smiřuje a nemůže se už dočkat svatby. Juan Ángel se snaží Orestovi manželství s Chiqui rozmluvit a pobízí ho, aby se rozjel za Valentýnou. Orestes odmítá. Také Olimpie se těší, že svatba jejího syna bude velkou společenskou událostí. Chystá zároveň bezpečnostní opatření kvůli záhadnému delikventovi, který si říká Stříbrná lilie, přepadá večírky bohatých a peníze věnuje sirotčincům a útulkům. Franklin velí akci, při níž je přesvědčen, že Stříbrnou lilii dopadl. Chycený podezřelý se mu však snaží jeho předsvědčení vyvrátit. „Stříbrná lilie“ už poslal květiny i Panence a Tza Tze, která si však myslí, že dárcem je Juan Ángel, který za ní přichází s tím, že na ni nedokáže zapomenout. Celeste přemluví Valentýnu, aby odjela na Tenerife natočit reklamu. Valentýna původně odmítala odjet, aby nenechávala nemocnou Celeste o samotě. Doprovází ji Gorge, její profesor ze školy, který Valentýně nabídne místo ve své reklamní agentuře a zároveň ji požádá o ruku. Valentýna mu sice tvrdí, že Orestes je uzavřená kapitola, ale Jorgeho odmítá. Orestes svěří Alejandrovi, že na Valentýnu nemůže zapomenout a žení se jen formálně. Almudena bez vědomí tety Celeste volá do Venezuely, že je na tom Celeste špatně. Rozradostněná Olympie okamžitě balí kufry a letí do Madridu, aby přinutila tetu před smrtí odkázat jí všechen majetek. Juanu Ángelovi namluví, že letí do Švýcarska za Pandorou. Beatriz získává v prestižní soutěži v cizině hlavní cenu jako vizážistka.

65. díl

Olimpie přijede za Celestou a způsobí její smrt. Ještě předtím ji donutí, aby na ni přepsala celý svůj majetek. Tza Tza řekne Juan Ángelovi, aby už ji přestal vyhledávat. Valentýna se od Almudeny dozví, že za Celestinu smrt může Olympia a přísahá, že se pomstí. Orestés se kvůli Celestině smrti snaží odložit svatbu, ale všichni ho přesvědčují, aby to nedělal. Olimpie dělá, že přiletěla ze Švýcarska a všem tvrdí, že je na tom Pandora čím dál tím hůř. Achiles si hodně rozumí s Fabiolou a Ninfa žárlí. Později se snaží Achiles Ninfu svést, ale ona tvrdí, že ho nechce. Valentýna se rozhodne, že pojede do Venezuely, ale nemá peníze na letenku, protože zjistí, že Olimpie získala všechny Celestiny peníze. Naštěstí přijde Almudena a přinese ji vkladní knížku, na kterou Celesta uložila peníze na Valentýnino jméno. Orestés chce jet do Španělska za Valentýnou, ale Olimpie mu to rozmlouvá. Orestés volá Valentině.

66. díl

Orestés volá Valentýně, ale ta poprosí Almudenu, aby mu řekla, že odjela s manželem do Paříže. Orestés je zničený, že se Valentýna vdala a rozhodne se, že se s Chiqui ožení. Do penziónu se vrátí Beatriz. Má velkou radost hlavně z toho, že vidí Jordiho. Franklina docela mrzí, že se Chiqui vdává, ale snaží se na to nemyslet. Pomůže mu s tím zamilovaná Consuelo, která se za ním vplíží do koupelny, když se sprchuje a tam se spolu milují. Pandora utíká ze sklepa, Segundo ji dává peníze a Pandora se běží ukrýt do otcovy agentury. Chiqui jede sama v autě do kostela na svatbu, ale auto ji zaveze do domu, kde je Roman. Tam ji Roman znásilní. Chiqui je zničená, ale na svatbu přijde. V kostele se objeví Valentýna, kterou nikdo nepoznává ale Orestés i tak zaváhá se svým ano. Nakonec ho řekne, ale když je na řadě Chiqui, tak si vzpomene na to, jak ji Roman znásilňoval, omdlí a neodpoví.

67. díl

Slaví se svatba Chuqui a Orestése. Do domu přijde Valentýna a nikdo ji nepoznává. Představí se rodině jako Bella de la Rosa, Valentýnina kamarádka ze Španělska. Všem mužům se hrozně líbí. Orestés se s ní snaží promluvit o Valentýně a přísahá ji, že Valentýnu miluje. Zdá se, že jediný, kdo Valentýnu poznal, je strýc Segundo, ale není to jisté. Pandora ve firmě svého otce ukradne oblečení a doklady od člověka jménem Hugo Fuget a vydává se za něj. Jede do Tza Tzina penziónu a žádá o ubytování. Dostane ale jenom postel a to v Jordiho pokoji. Nikdo ji nepozná, ani Jordi, kolem kterého se k Pandořině velké zlosti neustále točí Beatris. Valentýna = Bella se rozhodne, že v Olimpiině pracovně najde nějaký důkaz, že jí Olimpie ukradla peníze. Zatímco je v pracovně, vloupe se tam Stříbrná Lilie, Valentýnu sváže, umlčí a ukrade peníze všem hostům, taky šperky z trezoru a hlavně vezme kufr plný peněz, který patří Romanovi.

68. díl

Valentýna/Bella s Franklinem odjíždí na komisařství a odtud ji Franklin odváží do Sasina domu, kde by chtěla Valentýna bydlet. Zdá se, že ji Sasa poznala, ale pak si Sasa myslí, že se spletla. Sasa má problémy kvůli penězům, které dluží bance. Bojí se, že ji vezmou penzión. V penziónu Beatris čím dál tím víc usiluje o Jordiho, to se nelíbí Pandoře/Hugovi, která je s ním na pokoji a snaží se je od sebe odehnat. Orestés si zakazuje myslet na Valentýnu a chce se milovat s Chiqui. Ta ale nemůže zapomenout na Romana, který ji znásilnil a bez vysvětlení Orestése odmítá. Roman při krádeži v domě přišel o peníze a má problémy. Jeho kumpáni mu vyhrožují, že ho zabijí. Consuelo se pořád snaží zaujmout Franklina a bojí se, že ji může nová obyvatelka penziónu Bella ohrozit.V penziónu se potkává Bella s Hugem a obě tuší, že tady něco nehraje.

 69. díl

V penziónu se setkávají Valentýna a Hugo (Pandora), mají pocit, že už se někde viděli. Franklin nabídne Hugovi, coby čerstvému absolventovi žurnalistiky, práci u policie. Jordi je proti, při jedné policejní akci, kdy Hugo projeví o něho extrémní obavy, má podezření, že je novinář homosexuál. Něco ho ovšem zároveň k Hugovi přitahuje. Franklin pověří Huga, aby se vydal k Villanuevům a vyzpovídal je ohledně kritické noci.Ninfa objeví v pokoji Roqueho klíče od sklepa a jde se tam s Achilem podívat. Oba pochopí, že tam byl někdo vězněn. Roque, který je ve sklepě přistihne i s Olympií, se však vymluví, že tam izoloval jenom Orestova nemocného psa od ostatních. Při další výpravě do pokoje Roqueho objeví Achiles jeho revolver. Roque ho opět přistihne a při zápase o zbraň si najednou Achiles vybaví klíčový moment ze svého života: jak ho proti jeho vůli Olympie posílá s Roquem do nevěstince. Achiles žádá po Fabiole vysvětlení, proč se propůjčila k tomu, aby ho podváděla. Tza Tza za asistence Gladioly otevře kufr Belly a zděšená zjisťuje, že je v něm urna s ostatky její sestry Evy. Olympie brání Juanu Ángelovi v tom, aby jel za Pandorou. Juan Ángel začíná tušit, že před ním něco Olympie tají. Franklin prohledává byt Romana a najde zde náušnici. Poznává v ní náušnici od Chiqui, dá si dohromady, že v den svatby byla Chiqui u Romana jako svého milence. Chiqui se za Franklinem vydává prosit o pomoc, ale Franklin ji zaskočí nálezem náušnice. Panenka dostává v kufříku spoustu peněz, které sama označí za „krádež století“, tuší, že jsou to Romanovy ukradené peníze. Roque na příkaz Olympie prohledá penzión Tza Tzy, zda se zde neukrývá Pandora, nenajde nic podezřelého, ale zmocní se dokumentů z banky o hypotéce. Olympie s jejich pomocí chce Tza Tzu zničit. Řediteli banky, kde má Tza Tza hypotéku, se vydává za přítelkyni Tza Tzy a namluví, mu, že chce jí chce pomoci a zadlužený penzión pro ni koupit. Valentinu představí Juan Ángel jako novou uměleckou ředitelku. Orestes je proti a od první chvíle mezi oběma vzniká napětí. Valentina odmítne Orestův návrh na reklamu a Orestes ji uloží, aby do rána vypracovala jiný, lepší, jinak ji propustí.

70. díl

Achiles naléhá na Fabiolu, aby mu řekla pravdu o jeho minulosti. Když zjistí, že Fabiole jde jen o chtíč a ne lásku, násilím se s ní vyspí a zaplatí jí za to. Ninfa žárlí. Roque varuje Olympii, že se Achilovi vrátila paměť. Achiles vyslechne jeho rozhovor s Olympií i to, že se jí synovo uzdravení nehodí. Řekne Olympii do očí, že se mu hnusí a přál by si jinou matku. Lituje toho, jak se choval k Valentýně, a prosí Ninfu, aby mu ji pomohla najít. Chiqui se vypraví za Romanem a chce ho zastřelit. Roman se však zmocní zbraně a chce ji opět znásilnit. Vtom zasahuje Franklin, který nechal Chiqui sledovat. Chiqui odmítá Franklinovi prozradit, proč chtěla Romana zastřelit. Roman se Franklinovi snaží namluvit, že jsou s Chiqui už dva roky milenci. Orestes se nechá s Valentýnou (Bellou) zamknout v agentuře. Předstírá, že ztratil klíče a má vybitý mobil, aby mohl s Valentýnou strávit noc. Oba prožívají situace plné vzájemného napětí a hádek, až Orestes Valentýnu (Bellu) málem políbí. Vtom se objevuje Alejandro a prozrazuje, že Orestes má u sebe vždycky klíče. Valentýna dá Orestovi políček a zamkne ho. Tza Tza najde v jejím kufru ostatky Evy a podobiznu a žádá po Valentýně vysvětlení.

[51. – 60. díl] • [Zpět] • [71. – 80. díl]