71. díl

Chiqui je posedlá Romanem. Franklin je zase posedlý Chiqui. Tza Tza uvěří Krásce, že je Valentýninou kamarádkou. Carolina políbí Huga na diskotéce. Ten ji odstrčí. Consuelo opět svede Franklina. Ten je z toho zdrcen. Franklin se porve s Jordim za to, že svádí jeho sestru, ale Jordi stále nemůže zapomenout na Pandoru. Kráska zavolá Olympii a řekne jí jejím pravým jménem, Olympie je zdrcena. Olympie se snaží znovu získat Juana Angela. Ten ale nechce. Aquilovi se vrátí paměť. Aquiles a Orestes najdou ve sklepě slamník a pochopí, že tam zřejmě Olympie držela Pandoru. Chiqui chce, aby Carmen hlídla v agentuře Oresta. Chiqui svěří Carmen, že ji někdo znásilnil. Roque vyhrožuje Ninfě za to, že se snaží sblížit s Aquilem. Chce ji znásilnit. Nachytá je Nereida. Dozvídá se o tom, Aquiles je zdrcen. Olympie čte v novinách článek, který ji očerňuje. Podpis u něj je Stříbrná lilie. Kráska nabídne Beatriz, aby pracovala jako vyzážistka pro agenturu Villanueva.

72. díl

Chiqui nechápe, proč si Bella a Orestes vyměnili oblečení. Jordi jde s Hugem do podniku, kde občas tančí Olympie. Ta se tam objeví a snaží se je vyhodit. V novinách se objeví článek o Olympii a o tom, že se u nich shromažďují zločinci. Olympie jde do redakce a vyhrožuje tam Samuelovi, jestli jí neřekne, kdo článek napsal, tak noviny zlikviduje. Samuel to odmítne prozradit. Benigno sděluje Juanu Angelovi výsledky detektivního vyšetřování. Olympie a Aristoteles Mercouri sice ztroskotali, ale nikdy neměli žádné děti. Franklin pozve Krásku na večeři. Roman má zájem o Krásku, nabídne Juanu Angelovi kampaň pro protidrogovou organizaci výměnou za to, že Kráska bude pracovat jen a jen pro něho. Juan Angel je na vážkách, ale agentura je na druhou stranu na pokraji krachu. Franklin se vyptává Oresta na zločince jménem Stříbrná lilie. Beatriz začne pracovat jako vizážistka u Juana Angela v agentuře. Jako první má nalíčit Alejandra. Alejandro si na ni hned vzpomene, vyhrála přece cenu v Los Angeles za líčení. Beatriz ale dělá, že si na něj nepamatuje. Alejandro se jí začne dvořit. Jordi pro Beatriz po práci nepřijede, ta se naštve. Objeví se Alejandro a nabízí ji pomoc, Beatriz mu řekne, ať si dá pozor a že o sukničkáře zájem nemá. Jordi vytáhne na Olympii pistoli. Roque ji chce bránit. Nakonec Jordiho a Huga z podniku vyhodí. Chiqui a Orestes jdou do restaurace na večeři, líbají se a v tu chvíli vejde Valentýna a Franklin.

73. díl

Franklin a Bella spolu jdou na večeři. Jdou do stejné restaurace, kam před tím přišel Orestes a Chiqui. Chiqui tropí žárlivé scény. Valentýna dostane astmatický záchvat. Franklin ji odvede do pensionu, kde je Pacheco, který právě sdělil Tza Tze, že následující den půjde její pension do dražby kvůli nesplacené hypotéce. Valentina chce sehnat peníze. Valentýna je nešťastná, protože si uvědomuje, že i když přišla proto, aby se pomstila Orestovi a Olympii, tak Oresta stále miluje a trýzní ji, když ho vidí s Chiqui. Chiqui není schopná s Orestem nic mít. Nakonec mu řekne, že ji ve svatební den nějaký cizí muž zneužil a proto je teď tak divná. Olympie Chiqui vyhrožuje, že jí Oresta zase vezme, jestli ho neučiní šťastným. Olympie se raduje z držby penzionu, chce všechny vyhodit na ulici. Vyslechne to Juan Angel. Jordi se vrací s Hugem/Pandorou opilý, zalehne ji a Pandora to nevydrží a miluje se s ním. Druhý den se opět tváří jako Hugo a snaží se Jordimu namluvit, že snil. Jordi na Huga uhodí, jestli není náhodou gay. Hugo vykřikne, že ano. Roman zve krásku k sobě na večeři, aby jednali o obchodních záležitostech.. Ariadna se tam objeví a chce vědět, koho čeká. Kráska nepřijde a druhý den Roman naléhá znova. Kráska tentokrát přijde a je šokována, když nalezne postel posypanou růžovými plátky…

74. díl

Roman se pokusí Krásku znásilnit. Ta se ubrání a před Orestem něco takového popře. Orestovi se chce pomstít, nechce u něj přece hledat pomoc. Olimpia přichází do penzionu k Tza Tze a chce všechny vyhodit. Záchrana však přichází v podobě Juana Angela, který splatil hypotéku na penzion. Olimpia je z toho pobouřena a simuluje srdeční záchvat, aby vzbudila v Juanu Angelovi výčitky. Juan Angel udeří v penzionu Jordiho, stále věří Olimpiině verzi Pandořina zmizení, dle níž Jordi Pandoru unesl a mučil. Aquiles žárlí na Roqueho a chce znásilnit Ninfu. Ninfa mu řekne, že je panna a že mu nikdy neodpustí. Franklin prosí Panenku, aby mu pomohla chytit zločince jménem Stříbrná lilie. Ta nakonec souhlasí. Chiqui na ni žárlí a tak ji udělá scénu. Panenka pozná, že Chiqui na Franklinovi záleží. Beatriz maluje Krásku a tak pozná, že její rysy jsou shodné s Valentýninými. Segundo je úplně mimo. Olimpia to zjistí. Nechává přinést závěť v níž stojí, že dědicem Segundova majetku je Orestes. Benigno to popírá. Jordi zjistí, že Romanova firma je fiktivní. Připravuje se velký policejní zásah. Hugo si vymůže, že se ho smí také zúčastnit.

75. díl

Beatriz pozná, že Bella je ve skutečnosti Valentýna. Valentýna se k tomu nechce nejdřív přiznat, ale nakonec se Beatriz se vším svěří. Policie zatkne Romana i Caregata za obchod s kradeným zbožím. Při policejní akci se objeví také tajemný hrdina Stříbrná lilie. Beatriz se trápí láskou k Jordimu a má velké podezření, že Hugo je homosexuál. Prohledá mu věci a najde v nich Jordiho fotografie. To ji přesvědčí o tom, že Hugo je opravdu gay a je do Jordiho zamilovaný. Bella dostane od Juana Ángela pozvání na večeři. Jde navštívit strýce Segunda. Když vidí, v jakém je stavu a proč, ještě víc to znásobí její nenávist vůči Villanuevovým. Roque se pokusí Ninfu znásilnit a Ninfa ho v sebeobraně bodne nožem. Roque ji ale obviní, že ho chtěla zabít. Bella Orestese silně přitahuje, i když sám neví proč, a políbí ji.

76. díl

Chiqui přistihne Oresteste s Bellou. Orestes se Chiqui přizná, že se s Bellou líbal a chtěl se s ní milovat. Chiqui se rozčílí a rozhodne se Orestese opustit. Oznamuje mu, že se s ním chce nechat rozvést. Doma se svěří rodičům, že byla v den své svatby znásilněná a že i proto nemůže s Orestesem být. Lorenzo zuří a naléhá na ni, aby mu řekla, kdo to udělal. Chiqui lže a tvrdí, že to neví. Bojí se totiž, že by Roman jejího otce mohl zabít. Ninfa je ve vězení kvůli tomu, že pobodala Roqueho. Bella jí chce pomoct, ale Ninfa to odmítá. Bella se jí proto přizná, že je ve skutečnosti Valentina, a vypráví jí celý příběh. Jordi si uvědomuje, že stále miluje Pandoru a odmítá Beatriz. Valentina Ninfě vypráví, že ji chtěl Orestes zabít a nosil jí otrávené bonbóny. Ninfa tomu ale nevěří a přesvědčuje Valentinu, že ji ve skutečnosti chtěli zabít Olimpia a Roque.

77. díl

Orestes přijde Chiqui požádat, aby se k němu vrátila. Chiqui to ale odmítá. Je přesvědčená, že Bella Orestese přitahuje proto, že ona není schopná se s ním milovat. Orestes jí to ale vyvrací. Chiqui souhlasí, že se k němu vrátí, ale jen pod podmínkou, že Orestes Bellu odkáže do příslušných mezí. Ninfa se rozhodne odejít z domu Villanuevů, přestože ji Aquiles prosí, aby to nedělala. Tza Tza chce Huga vyhodit z penziónu, protože si všichni myslí, že je homosexuál. Jordi se ho ale zastane. Pandora je radši, když si všichni myslí, že je v roli Huga homosexuální, protože nemůže nikomu říct pravdu. Orestes nabídne Chiqui, aby pracovala v agentuře na reklamní kampani na šampón. Chiqui z toho má radost, ale Bella je rozčilená. Vyčte Orestesovi, že je neprofesionální, a pohádá se s ním. Franklin na Belle vyzvídá, jestli není do někoho zamilovaná, a pak jí vyzná lásku.

78. díl

Franklin vyzná Belle lásku a svěří se jí, že je žena jeho života. Bella ho sice odmítá, ale dává mu naději, protože jen potřebuje čas. Orestes se od Benigna dozvídá, že je možné, že Olimpia ukradla Valentině dědictví po otci. Olimpia sice všechno popře, ale Orestes je odhodlaný zjistit pravdu. Bella se dostane v agentuře do sporu s Orestesem, který vyvrcholí tím, že ji Orestes vyhodí z práce. Chiqui na Orestesovo naléhání začne docházet na terapii, aby se zotavila z prožitého traumatu. Juan Ángel se snaží získat s Akilesovou pomocí Tza Tzu zpátky. Roman zjistí, že Olimpia žije dvojí život a po nocích tancuje v baru. Přijde za ní a začne ji vydírat. Podaří se mu od ní získat peníze, které dluží Moralesovi. Juan Ángel je v šoku, když se dozvídá, že Orestes vyhodil Bellu z agentury.

79. díl

Orestes chce Bellu, která mu dala políček, vyhodit z agentury. Juan Ángel je proti. Na schůzi představenstva, kde Olympie napadá Bellu a Panenka se jí zastává, však přináší Carmen dopis, v němž Valentinu ustavuje jako svou zástupkyni v agentuře Bellu. Orestes podezírá Bellu, že jde o jejich společný komplot. Juan Ángel chce, aby se Orestes s Bellou usmířili, oba však odmítají. Orestes dostává funkci producenta a Bella je jmenována uměleckou ředitelkou. Při natáčení reklamy dochází mezi Bellou a Chiqui ke střetu, a režii musí převzít Orestes. Bella žárlí a trpí, když vidí, jak zamilovaně se Orestes chová k Chiqui. Rozhodne se zavolat jako Valentina k Villanueovům. Olympie je jejím telefonátem šokována. Jordi je při akci postřelen Romanem. Bojuje v nemocnici o život. Hugo (Pandora) omdlí a když ho Franklin křísí, ke svému zděšení objeví pod tričkem nečekané ženské křivky. Tza Tza se má stát protagonistkou jedné telenovely, zároveň se však v novinách objevuje kompromitující článek o její tajné lásce. Olympie kvůli tomu ztropí Juanu Ángelovi scénu. Macedonio přemlouvá Ninfu, že z ní udělá hvězdu, a nechá ji v penzionu přečíst kousek role Julie. Vtom se objevuje Achiles, odpovídající Ninfě recitací role Romea.

80. díl

Bella zavolá Olympii jako Valentina a řekne jí, že je jejím svědomím. Olympie zuří, protože přesně tuto věty jí řekla kdysi také Eva. Franklin odhalí, že Hugo je převlečená Pandora. Pandora prosí, aby jí dal ještě čas, než svou identitu vyjeví Jordimu. Tza Tza však poté, co viděla v nemocnici, jak Hugo líbá Jordiho, trvá na tom, aby Hugo opustil penzión. Achiles prosí Nynfu, aby se vrátila k Villanuevům, ta odmítá. Orestes v roli Stříbrné lilie krade ve své vlastní kanceláři, kde také přistihne Bellu.Vezme ji jako rukojmí, aby se dostal v pořádku ven. Bella sice brání Orestovy peníze, ale zároveň k lupiči cítí sympatie. Ariadna přistihne Romana, jak obtěžuje Chiqui a ztropí scénu. Olympie, která byla svědkem scény, nutí Romana, aby si vzal Ariadnu. Orestes (Stříbrná lilie) předává peníze Panence a žádá ji, aby nepřestávala v práci pro opuštěné děti. Z domu střeženého policií se mu podaří uprchnout, ale je postřelen. Hledá útočiště v penziónu a šokovaná Tza Tza tak odhaluje jeho tajemství.

[61. – 70. díl] • [ Zpět] • [81. – 91. díl]