81. díl

Tza-Tza objeví ve svém penzionu postřeleného Mstitele Stříbrné lilie. Sundá mu masku a zjistí, že je to Orestes. Ten ji přemluví, aby ho u sebe ukryla a zavolala lékaře. Dokter José Gregorio ho ošetří. Gladiole a Franklinovi je podezřelé, že se Tza Tza zamyká ve svém pokoji s José Gregoriem. Franklin do pokoje vtrhne, ale Oresta neobjeví. Tza Tza se vymluví na to, že dostala virózu a nechtěla nikoho z domu nakazit. Valentina, jež se vydává za Bellu, se octne ve vazbě. Podezřívají ji, že je komplicem Mstitele. Nemá u sebe žádné doklady. Franklin se rozhodne, že jí obstará doklady falešné. Beatriz ví, že Bella je ve skutečnosti Valentina a nabídne ji svou pomoc, aby Valentina mohla pomstít svého otce a matku. Má tajný plán. Olimpia se dozví, že Valentina přiletěla zpět do Venezuely a v závěru epizody ji navštíví ve vězení. Dá ji najevo, že zná její pravou totožnost. Lékaři zachrání život Jordimu, Pantoja převlečená za Huga se o něj stará. Roman se pokusí znásilnit Chiqui. Ta ho v sebeobraně udeří a odchází z jeho domu.

82. díl

Belle se podaří setřást Olympiino podezření, že by mohla být Valentýna a naopak jí pohrozí brzkým odhalením jejích intrik. Franklin obstrará Belle nové doklady. Chiqui se shání po Orestovi a dozvídá se o loupeži v Orestově kanceláři. Jde manžela hledat na policii, ale setká se pouze s Franklinem, který se jí vyzná ze své touhy a snaží se ji získat. Chiqui si v té souvislosti připomene svůj zážitek před svatbou a ve strachu, že jí chce Franklin provést něco podobného, uteče a vrhne se pod auto. Franklin ji zachrání, ošetří jí poranění a odvede ji domů, kde se mu Chiqui svěří se znásilněním cizím mužem. Tza Tza se v penzionu stará o zraněného Oresta, kterého však při odchodu vydává za doktora Joseho Gregoria. Orestes se od ní dozvídá, proč ho Valentýna před rokem opustila. Vybaví si, co se událo na večírku, kde se loučil se svobodou. Navštíví Bellu ve vězení, aby jí řekl, že zařídí její propuštění a zároveň jí vypráví o nedorozumění a léčce na večírku, jejichž se stali on i Valentýna obětí. Bella mu však nevěří. Juan Angel si ověří, že mu Olympie lhala o Pandořině umístění na švýcarské klinice. Přinutí ji k přiznání, že ji držela ve sklepě, odkud všad Pandora zmizela. Juan Angel požádá policii, aby Pandoru vypátrala. Jordi se přes těžké zranění a Hugovo bránění rovněž chce vypravit pátrat po zmizelé. Ariadna se dohodne s Lorencem, že jí pomůže vzbudit v Romanovi žárlivost. Roman pak ztropí v agentuře scénu. Olympie navštíví ve vězení Moralese a dohodnou se, že ona ho dostane na svobodu a on za to přinutí Romana, aby si vzal její dceru. Na základě Orestovy přímluvy u komisaře je Bella propuštěna z vězení.

83. díl

Bella je díky Orestovi propuštěna na svobodu, ale odmítá mu být vděčná. Pohádá se kvůli tomu se Tza Tzou, která se Oresta zastává, zároveň však nesmí Belle prozradit, že to on je Stříbrná lilie. Bella se nechá z komisařství odvézt Romanem a když jí roztoužený Roman slibuje hory doly za to, když se stane jeho, napadne ji, že by mohla Adrianu před Romanem zachránit. Naooko z něho udělá svého spojence, chce po něm, aby jí zjistil všechny peněžní toky Olympie. Zároveň vytrvale odmítá Orestovi dát mu Valentininu adresu a tvrdí, že je Valentina šťastně vdaná. Orestes jí oznamuje, že na chce na Valentinu převést Segundův majetek, aby dokázal nezištnost své lásky. Zároveň prohlásí, že je ochoten se rozvést s Chiqui. Chiqui nakonec Franklinovi prozradí, že ji znásilnil Roman. Franklin se vypraví Romana zabít, ale pak ho „pouze“ zmlátí. Rozhodne se naučit Chiqui sebeobraně. Panenka hned pochopí, že je to Franklin. Hugo (Pandora) prozradí svou identitu kolegovi Samuelovi a prosí ho o pomoc. Chce se nechat najmou v baru Claraboya jako tanečnice v masce, aby mohla být s Jordim, který utápí svůj smutek v podobných lokálech. Morales se dostává z vězení díky Olympii, které musel slíbit, že se Roman ožení s Ariadnou. Ninfa se vrací do služby k Villanuevům, aby mohla pomstít Valentinu: položí na Olympiinu postel krabici se zmijí a s dopisem a brýlemi od Valentiny. Orestovi posílá Valentina svůj deník. Šťastný Orestes však na poslední stránce pochopí, že jde o rozloučení navždy.

84. díl

Valentina pošle Orestovi svůj deník, ve kterém se s ním na poslední stránce loučí. Orestovi před Chiqui deník upadne. Olympie je svědkem jejich hádky a řekne Chiqui, že deník je důkazem toho, že je Valentina ve Venezuele a že to má potvrzeno z imigračního úřadu. Šokovaný Orestes, kterého Chiqui podezírá z toho, že se s Valentinou celou dobu scházel, žádá Tza Tzu o vysvětlení. Ta je zprávou stejně ohromena a pochopí, že jediným klíčem k záhadě je Bella. Segundo prozradí Juanu Ángelovi, že pomohl Pandoře k útěku penězi. Pandora s pomocí Samuela dostane v Claraboi povolení zatančit večer na zkoušku pod uměleckým jménem Siréna a mít přitom masku. Olympie zuří, protože Pandora si dovolila zvolit pro vystoupení stejný kostým jako ona. Má strach, aby v klubu neztratila své výsadní postavení. Pandora – coby Siréna a oslnivě sexy – při vystoupení zamíří ihned k Jordimu, který sem přišel s Beatriz, Franklinem a Valentinou, a svůj erotický tanec věnuje celý jemu. Pak si ho pozve do šatny a líbá ho. Olympie svůj výstup přeruší, protože ji zcela vyvedl z míry upřený pohled Belly, které maskovaná Olympie někoho připomíná. Nakonec ji pozná podle hlasu. Morales, který se díky Olympii dostal na svobodu, oznámí Romanovi, že hodlá z Olympie udělat svou společnici a vyprat přes ni peníze. S pistolí nutí Romana, aby si vzal Ariadnu. Fabiola se snaží vrátit k Achilovi, Ninfa žárlí.

85. díl

Valentina přijde na to, že Olimpie tančí v baru. Přijde si s ní o tom popovídat a Olimpie ji zraní. Roke Olimpii slíbí, že se o Bellu postará. Jordi jde k Sireně do šatny a tam se políbí. Bohužel potom nachytá Huga se Samuelem v Sirenině šatně a myslí si, že spolu ti dva něco mají. Vadí mu, že ho to tolik štve a Franklinovi se svěřuje se svou obavou, že je homosexuál. Tza tza zjišťuje od Belly, kde je Valentina a ta přizná, že je ve Venezuele, ale že za ní nepřišla, protože se chce napřed pomstít. Franklin vyzná Belle lásku, ale ona jej odmítá. Chiqui prozradí Ariadně, že ji někdo znásilnil, ale jméno neprozradí. Ariadna jí poradí, aby se Chiqui pokusila milovat s Orestem. Pokus ale nevyjde. Ariadna oznámí rodičům, že ji Roman požádal o ruku. Jenom Olimpie se svatbou souhlasí. Agentuře hrozí krach.

86. díl

Bella se rozhodne, že spolu s Romanem získá majoritní podíl ve společnosti, a tak zachrání společnost od krachu. Nelíbí se to Orestovi, ale nemůže s tím nic udělat. Když jsou všichni shromáždění, vtrhne do místnosti muž, který se vydává za Stříbrnou lilii, ukradne lidem peníze a jako rukojmí si vezme Bellu a Oresta. V té době zrovna Franklin trénuje Chiqui, aby už jí nikdy nikdo neublížil. Jiskří to mezi nimi. Franklin se dozví o krádeži a utíká Bellu s Orestem zachránit. Podaří se mu to, ale podezírá Oresta, že je opravdová stříbrná lilie. Při přepadení se setkává Pandora, převlečená za Huga, s otcem a ujišťuje ho, že je v pořádku. Tza-Tza volá Almudeně do Španělska a ta jí potvrzuje, že je Valentina ve Venezuele a vypráví jí o Valentinině otravě. Ninfa najde Nereidě videokazetu, kde je nahrána Ariadna při milování s Romanem. Aquiles dále Ninfě nadbíhá.

87. díl

Franklin Oresta podezírá, že je to Stříbrná lilie. Orestés to popírá. Oba se na stanici pohádají, ale Franklin nemá žádné důkazy. Tza Tza zajde k Villanuevům a obviní Olimpii za pokusu o Valentininu vraždu. Olimpie se brání, ale všichni ji podezírají. Nejvíce Orestés, který ji v záchvatu vzteku řekne, že vždycky Valentinu miloval a nikdy ji nechtěl ublížit. Olimpie je zničená a slibuje, že se Valentině pomstí. Aquiles pořád usiluje o Ninfu a pomáhá jí s prací v kuchyni, aby ji přesvědčil o své upřímnosti. Vidí ho Fabiola a pohádá se s Ninfou. Panenka Chiqui doporučí, aby se už přestala vídat s Franklinem. Chiqui to jde Franklinovi oznámit, ale při loučení ho políbí. Oba jsou z toho zničení. Jordi jde za Sirenou a při líbání jí strhne masku. Zjistí že je to Pandora. Za Bellou přijde Roman a pozve ji na večeři

88. díl

Bella Romanovo pozvání na večeři odmítá, ale ten naléhá. Řekne Belle, že by pro ni udělal cokoli. Není jasné, co po něm Bella chce, ale zdá se, že má Roman napřed Ariadnu nalákat na svatbu a pak ji nechat být. Roman souhlasí. Jde za Ariadnou a prosí ji o brzkou svatbu. Jordi je nešťastný, když zjistí, že Sirena je Pandora. Myslí si, že si z něho Pandora udělala legraci a jde se opít do baru. Odtud ho odvede Hugo, který u jeho postele stráví noc. Jordi se ráno diví, že ho tam našel, uráží Pandoru, která to nevydrží a ke všemu se mu přizná. Oba milenci se šťastně milují. Přistihne je Consuelo, která pořád pokládá Pandoru za Huga. Za Bellou přijde Orestés a ptá se jí, jak to bylo s Valentininou otravou. Belle ujedou nervy a všechno mu vypoví. Obviní ho a vyžene z domu. Tza tza se ji snaží přesvědčit, že Orestés je nevinný, ale marně. Aquiles pro Ninfu připraví večeři. Ta je dojatá a souhlasí, že s ním půjde na večírek. Valentina zaměstnance požádá, aby na víkend zůstali v práci. Jediný Orestés to odmítá, protože Chiqui slíbil, že spolu stráví víkend u moře. Oba se zase pohádají. Orestés s Chiqui odjíždějí. Chtějí se milovat, ale přeruší je zvonění telefonu. Volá Beatriz, která byla svědkem toho, jak Roque v plné rychlosti naboural do Belly.

89. díl

Tza Tza říká Juanu Angelovi, že ho nechce nikdy vidět. Pacheco odevzdává Valentině směnky, ta ale říká, že Olimpii zatím neudá, sama bude potrestána nenávistí, kterou zasela kolem sebe. Valentina se Tza Tze konečně přiznává k tomu, kdo je. Olimpia přinese Gomezovi akcie, za to chce, aby jí dal směnky, Gomez je vyděšen, směnky mu někdo ukradl. Olimpie se na něj vrhne a málem ho uškrtí. Sevilla už je na svobodě. Jeho dávní přátelé mu pomáhají, vděčí mu za mnoho. Chiqui chce adoptovat Canelitu, myslí si, že tak k sobě upoutá Oresta. Orestes celou hru odmítá. Panenka to Chiqui také vymlouvá. Panenka jí říká, že ví, že s Franklinem něco měla, řekl jí to totiž on sám. Chiqui se rozčílí a nazve Franklina nuzákem. Panenka jí připomene, že ona sama je také z chudých poměrů, to Chiqui rozčílí ještě více. Franklin, Jordi a Hugo s ostatními jdou na místo, kde má dojít k předání drog. Vidí tam i Stříbrnou lilii. Dojde k přestřelce, protože Pandora fotí jak o život a nedbá na svou bezpečnost. K předání drog však došlo někde jinde, Orestes- Stříbrná lilie varuje Romana, aby přestal páchat zločiny jeho jménem. Přichází Caregato a Oresta zezadu udeří. Roman se chystá Orestovi strhnout masku…

90. díl

Na plese klubu dojde ke skandálu. Stříbrná lilie všechny přítomné oloupí o šperky a o peníze. Kromě toho Benigno místo zásnubní nahrávky Adriany a Romana pustí video, kterým Adrianu vydírala Nereida. Všichni jsou v šoku. Muňeca následující den dostane od Stříbrné lilie plný kufr peněz pro útulek a dostane se kvůli tomu do sporu s Lorenzem. Za Bellou přijíždí její přítel z Evropy Jorge Campos, který chce agentuře nabídnout velkou reklamní kampaň. Orestes na něj žárlí a přizná se Juanu Ángelovi, že se mu Bella líbí. Chiqui odjíždí do Paříže pracovat na reklamní kampani na parfém. Franklin je přesvědčen, že Boligoma je spolčený se Stříbrnou lilií a rozhodne se nespustit ho z očí. Jorge Campos chce vědět, jestli je Bella stále zamilovaná do Oresta.

[71. – 80. díl] • [Zpět] • [91. – 100. díl]