91. díl

Bella si čím dál tím víc uvědomuje, že je do Oresta stále zamilovaná. Franclin vyšetřuje případ Stříbrné lilie a utvrzuje se v přesvědčení, že je to ve skutečnosti Orestes. Zároveň musí pořád myslet na Chiqui. Muňeca si toho všimne a má obavy, že mezi Franklinem a Chiqui něco je. Jorge začne v agentuře točit svůj reklamní šot, ale práce se nedaří. Alejandro a Debora spolu nemluví, protože se pohádali kvůli Alejandrovým nevěrám. Jorge prohlásí, že chce do spotu někoho jiného, a navrhne, aby milenecký pár představovala Bella a Orestes. Oba jsou z toho nejdřív v šoku, ale nezbývá jim nic jiného, než na návrh přistoupit. Oba ale podlehnou svým citům a políbí se doopravdy. Bella si přizná, že je do Orestese stále zamilovaná. Oresta Bella přitahuje, ale přesto ho trápí výčitky svědomí kvůli Chiqui.

92. díl

Jorge trvá na tom, že Bella a Orestes budou protagonisty jeho nové reklamy. Oběma nezbývá nic jiného, než souhlasit. Plánují, že se s celým štábem vydají na usedlost Villanuevů, aby tam natočili exteriéry. Pantoja přistihne Jordiho a Huga ve své kanceláři a okamžitě Jordiho vyhodí. Po přímluvě Tza Tzy ho sice vezme zpátky, ale je v šoku z toho, že je Jordi homosexuál. Jordi nemůže prozradit Hugovu pravou identitu, a proto se s tím smíří. Lorenzo stále dělá Ariadně návrhy a Olimpia je přistihne při polibku. Zuří a nutí Romana, aby si Ariadnu okamžitě vzal. Juan Angel se od Tza Tzy dozví, jak Olimpia trápila Pandoru v jejich vlastním domě. Vyhrožuje Olimpii, že až bude mít dostatek důkazů, požene ji před soud. Olimpia je odhodlaná ho zabít, pokud k tomu dojde. Bella a Orestes zůstanou kvůli bouři sami na haciendě Villanuevů odříznutí od světa.

93. díl

Orestovi a Belle se podaří dorazit do venkovského domu Villanuevů. Filmařský tým však musí přenocovat v hotelu, neboť silnice jsou při špatném počasí nesjízdné. Franklin se domnívá, že Orestes má cosi společného se Stříbrnou lilií. Tza Tza se mu to snaží vyvrátit. Jordi a Pandora jsou Tza Tze vděčni za její obětavou pomoc. Tza Tza přesvědčí Pandoru, aby promluvila s Juanen Angelem, který má o ni velkou starost. Pandora vyhledá svého otce, při rozhovoru je však překvapí Roque, kterému se podařilo utéct ze sklepa, kam ho předtím zavřeli Jordi a Hugo. Vyděšená Pandora odchází. Franklin při kontrole účetních dokladů sirotčince zjišťuje, že Chiqui je adoptované dítě. Muňeca přiznává, že není její skutečná matka. Chce vědět, co se děje mezi Franklinem a její dcerou. V hotelu se Alejandro snaží svádět Beatriz, která ho odmítá. Juan Angel se pohádá s Olimpií a vyhrožuje jí, že jakmile bude mít důkazy o jejích zlých činech, vyhodí jí z domu Villanuevů na ulici. Valentýna a Orestes se stále nemohou dohodnout, kdo bude spát v posteli a kdo v hamace.

94. díl

Bella s Orestem se ocitnou sami ve venkovském sídle Villanuevů poté, co se zbytek filmového štábu nedostal přes rozvodněnou řeku. Uloží se spolu do houpací sítě, ale Orestes musí slíbit, že se Belly ani nedotkne. Svůj slib dodrží, ráno se však probudí sám. Vypraví se Bellu hledat, najde nejdříve její prádlo a pak i ji, spoře oděnou, koupající se v řece. Začne ji při plavání vášnivě fotografovat, načež ji přemluví k pózování i na souši. Nakonec jeden druhému beznadějně podlehnou. Chiqui se od Franklina dovídá o tom, že její manžel je s Bellou sám v domě na venkově a společně s Franklinem se za nimi vypraví. Hugo nechal uveřejnit další skandální článek, podle něhož existuje souvislost mezi Olimpií a Královnou z nočního baru. Soptící Olimpie se vypraví do redakce, kde náhodou vyslechne, že je to právě Hugo, kdo píše pod pseudonymem Stříbrná lilie. Olimpie Huga odvleče na záchod, kde ho zahrne výhrůžkami a chce mu ublížit. Jemu se však podaří uniknout. Roke s pistolí v ruce pátrá v penzionu po Pandoře. Mezi ním a Jordym dojde k ostré hádce. Bella se snaží od Oresta vyzvědět, jak je to s ním a s Valentýnou. Orestes má v hlavě úplný zmatek. Bella mu v jednu chvíli chce svěřit celou pravdu, ale vzpomene si na dosud nedokonanou pomstu a ovládne se. Nakonec po večeři v domě Orestovi znovu podlehne. Lorenco se náhodně od Muneci dovídá, že Chiqui je zamilovaná do Franklina. Vyhrožuje, že proti němu něco podnikne. Olimpii navštíví Roman s Moralesem a pod pohrůžkou zrušení Ariadniny svatby ji donutí, aby Moralese přijala za společníka. Termín svatby je pak stanoven za týden. Na večeři, kde je svatba slavnostně oznámena, sedí vedle Achilla Fabiola, která posléze všem sdělí, že oni dva se také budou brát. Achilles je zděšen. Consuelo chce pro svou nešťastnou lásku k Franklinovi opustit penzión a přestože je její syn Daniel nemocný, odmítá návštěvu lékaře a trvá na tom, že se synem odejde. Chiqui s Franklinem vstupují do venkovského domu a nacházejí Bellu s Orestem v náručí.

95. díl

Chiqui nachytá Oresta s Kráskou v posteli. Je zdrcena. Orestes je zmaten. Valentýna si myslí, že noci strávené s ní lituje. Odchází a Jorge ji najde ubytování v hotelu. Chiqui se opije a Franklin ji náhodou přinese do stejného hotelu, kde je i Valentýna. Dá ji k ní do pokoje. Roque objeví Pandoru v pensionu. Pantoja ji zachrání a zavolá Juana Angela, který si ji odvede. Fabiola se snaží Aquila dotlačit ke svatbě. Aquiles dělá vše podle instrukcí Ninfy. Ninfa vylije Fabiole na šaty polévku. Chiqui mluví ze spánku, a tak se Valentýna dozví, že se milovala s Orestem.

96. díl

Valentýna se dozvídá, že Chiqui znásilnil Roman, chce se Oresta vzdát, ale Orestes mezitím požádá Chiqui, aby dala souhlas k rozvodu. Valentýna varuje Ariadnu, aby se nevdávala za Romana, že s ním nebude šťastná. Ariadna si myslí, že z ní mluví závist. Morales s Romanem čekají další zásilku drog. Pandora se Franklinovi nabídne, že v přestrojení za Huga bude fungovat jako tajný agent. Lorenzo varuje Franklina, ať se drží od Chiqui co nejdál. Panenka vyslechne rozhovor Lorenza a Ariadny a je si jista, že má její muž milenku. Rita ji pošle za Angelikou. Ta Panence předpoví, že bude brzy sesazena jinou královnou. Olimpie Panenku doprovází k Angelice. Ta jí nakonec sdělí, že minulost se k ní vrací. Že přijde muž s jizvou ve tváři, který je otcem jejího dítěte a že jejím osudem je smrt. Olimpie se vyděsí. Sevilla má být přece dávno mrtvý! Utopil se při ztroskotání Stříbrné lilie. Sevilla však byl 25 let ve vězení za vraždu a nyní je propuštěn. Chce najít Roqueho a Marii Joaquinu, ženu, kterou miloval.

97. díl

Orestes oznamuje Krásce, že požádal Chiqui, aby mu dovolila rozvod. Lorenzo vymlouvá Ariadně svatbu s Romanem, Olimpia chce, aby Lorenzo a Ariadna ukončili svůj románek. Kráska svolává mimořádnou schůzi podniku a tam všem sděluje, že jediný, kdo je vinen za katastrofální situaci podniku, je Lorenzo, protože si bral neoprávněně peníze. Pandora má být tajným agentem, aby vyzvěděla více o drogách, s kterými obchodují Roman a Morales. Pandora nainstaluje u Romana v domě mikrofon a podaří se jí vyváznout. Chiqui použije Canelitu k tomu, aby se přiblížila Orestovi. Jdou spolu všichni tři na zmrzlinu. Objeví se tam Roman s Kráskou a Orestes ztropí žárlivou scénu. Kráska je zase naštvaná a myslí si, že si Orestes celý rozvod jen vymyslel. Gomez chce po Olimpii, aby mu dala nějaké akcie, jinak dá soudu k dispozici falešné směnky. Olimpia na to přistoupí. Olimpia má strach a začíná pít. Kráska nechá v agentuře provést audit. Ukáže se, že Lorenzo zpronevěřil velké množství peněz. Lorenzo svěřuje Olimpii, že ty peníze bral pro ni. Olimpia mu chce pomoct. Kráska chce po Romanovi jako důkaz lásky, aby Ariadnu nechal právě v den jejich svatby, chce tak sestřenku zbavit nebezpečného nápadníka. Roman je do Krásky úplně blázen, věnuje jí perlový náhrdelník. Do Krásčiny kanceláře vstupuje Pacheco s tím, že pro ni má skvělou zprávu…

98. díl

Tza Tza říká Juanu Angelovi, že ho nechce nikdy vidět. Pacheco odevzdává Valentině směnky, ta ale říká, že Olimpii zatím neudá, sama bude potrestána nenávistí, kterou zasela kolem sebe. Valentina se Tza Tze konečně přiznává k tomu, kdo je. Olimpia přinese Gomezovi akcie, za to chce, aby jí dal směnky, Gomez je vyděšen, směnky mu někdo ukradl. Olimpie se na něj vrhne a málem ho uškrtí. Sevilla už je na svobodě. Jeho dávní přátelé mu pomáhají, vděčí mu za mnoho. Chiqui chce adoptovat Canelitu, myslí si, že tak k sobě upoutá Oresta. Orestes celou hru odmítá. Panenka to Chiqui také vymlouvá. Panenka jí říká, že ví, že s Franklinem něco měla, řekl jí to totiž on sám. Chiqui se rozčílí a nazve Franklina nuzákem. Panenka jí připomene, že ona sama je také z chudých poměrů, to Chiqui rozčílí ještě více. Franklin, Jordi a Hugo s ostatními jdou na místo, kde má dojít k předání drog. Vidí tam i Stříbrnou lilii. Dojde k přestřelce, protože Pandora fotí jak o život a nedbá na svou bezpečnost. K předání drog však došlo někde jinde, Orestes- Stříbrná lilie varuje Romana, aby přestal páchat zločiny jeho jménem. Přichází Caregato a Oresta zezadu udeří. Roman se chystá Orestovi strhnout masku.

99. díl

Kapitán José Manuel Sevilla stále nemůže zapomenout na Maríu Joaquinu, alias Olympii, která se stala jeho osudovou ženou. Vzpomíná na chvíle, kdy si ji odvedl z námořnického baru, kde patřila všem, na svou loď. Také Olympie na něho vzpomíná. Nemůže mu zapomenout to, že kdysi odmítl dítě, které s ním čekala. Olympie se utápí v alkoholu jako kdysi Eva. Nedokáže strávit pomyšlení, že se k ní Orestes otočil zády. Segundo naznačí Juanu Ángelovi, že jedno z dětí není jeho. Orestovi se coby Stříbrné lilii při zátahu na Romana a Moralese podaří Franklina odzbrojit a utéci, zároveň mu však vyjádří své sympatie. Juan Ángel objeví při pozdním návratu Oresta kuklu, Orestes se vymlouvá, že je součástí reklamního kostýmu. Soudce Gómez přichází s pistolí do penziónu vymáhat falešné směnky, kterými Olympie připravila Valentýnu o dědictví a dům. Stříbrná lilie (Orestes) Gómeze vyžene a odevzdá Tza Tze kufřík s penězi, aby ho předala Panence pro útulek. Jorge se vrací do Španělska a přichází před odjezdem za Orestem promluvit si s ním o Valentýně a Belle.

100. díl

Jorge se před odjezdem do Španělska přijde rozloučit za Orestem a řekne mu, že ho Bella miluje a aby tuto šanci nepromarnil. Roman přistihne Bellu, jak odevzdává Panence kufřík s penězi od Stříbrné lilie. Pozná v něm svůj kufřík s Moralesovými penězi. Posedlý touhou po Belle jí odevzdá své akcie v reklamní agentuře a slíbí, že zítra, kdy si má brát Ariadnu, řekne u oltáře „ne“, pokud bude Bella jeho. Své slovo splní a rodina je v šoku. Bella se však Romanovi vysměje a před Orestem a Juanem Ángelem vysvětlí, že tak chtěla jen zachránit Ariadnu. Panence zabrání jít na svatbu Morales, který si přijde pro kufřík. Omráčí Jordiho, který hlídkuje před domem. Mateo zachrání Panenku před tím, aby ji Morales zneužil, kufřík si však Morales odnáší výměnou za to, že omráčeného Jordiho nezabije. Josema – José Manuel Sevilla – se vrací do Venezuly. V Caracasu zaslechne z rádia v souvislosti se slavnou svatbou jméno Olympie. Potkává se s Macedoniem, který ho přivede do penzionu, kam Kočičák přišel zabít Huga. Když Kočičák zjistí, že reportér je holka, chce ji znásilnit. Josema (José Manuel) Huga (Pandoru) před Kočičákem zachrání. Lorenzo ještě před svatbou Ariadně navrhuje, aby s ním utekla. Chiqui je oba přistihne, ale Lorenzovi se ji podaří přesvědčit, že šlo jen o otcovské objetí před závažným životním krokem. Po nevydařené svatbě se ji snaží získat pro sebe.

[81. – 90. díl] • [Zpět] • [101. – 110. díl]