Valentina Villanueva Lanz

Valentina je plachá dívka s několika kily navíc, ale s tunami lásky v srdci. Většinu svého života strávila v internátní škole. Po smrti své matky, se musela vrátit do domu příbuzných kde zažívá pouze ponižování, výsměch a ústrky. Je v hledáčku Olimpie, která ji chce připravit o dědictví po jejich rodičích. Jen díky vlastní inteligenci a bystrosti se jí podaří vybřednout z dusivého prostředí nehostinného domu a získat lásku muže, který ji může učinit šťastnou…

Orestes Villanueva Mercouri

Orestes je mladý nadaný muž a sportovec, který se živí jako produkční v reklamní agentuře jejich rodiny. V den, kdy se Valentina znovu objeví v jeho domě, začne v jeho životě pozvolná ale zásadní změna. Z ochránce a důvěrníka se postupně stává nejlepší přítel a nakonec milující partner. Jeho láska k Valentině však nebude idylickou procházkou růžovým sadem, ale tvrdý boj s nepřejícím okolím a závistí druhých.

Olimpia Mercouri de Villanueva

Vypočítavá čtyřicátnice, která necouvne před ničím, aby dosáhla vlastních cílů. Je matkou Orestese, Pandory, Aquilese a Ariadny. Tato nebezpečná žena kolem sebe šíří pouze zlo a zkázu, ale přesto jí zůstává dostatek energie, aby si dokázala udržet manžela Juana Angela, který jí stále považuje za nejlepší ženu na světě. Její život je ale plný temných tajemství, které postupně vychází na povrch.

Juan Ángel Villanueva

Juan Angel je úspěšný čtyřiačtyřicetiletý podnikatel. Je vesměs korektní a citlivý muž s občasnými autoritativními sklony. Sehraje důležitou roli jako manžel Olimpie Mercouri a dlouholetou tajnou láskou Tza Tzy Lanz.Tza-Tzá „Sasá“ Lanz Alvarado

Tza Tza je sestra Evy a teta Valentiny, která se před lety věnovala herectví. Nyní vlastní penzion, ve kterém se setkáváme s mnoha postavami a příběhy z novely. Přesto, že je stále velice atraktivní ženou, žije bez partnera a bez dětí. Je tajně zamilovaná do Juana Angela a celý život doufá, že jí dá přednost před jeho manželkou Olimpii. Má velký smysl pro humor a originální způsob, jak řešit problémy. V životě Valentiny sehraje velice důležitou roli jako její ochránkyně.

Chiquinquirá „Chiqui“ Lorenz Rivero

Dcera Lorenza a Camelie je okouzlující topmodelka. Na své tělo je velice pyšná a pro krásu je ochotna obětovat téměř vše. Odměřené chování a jistá citová chladnost z ní činí atraktivní i nebezpečnou ženu zároveň. Hraje důležitou roli jako Orestova partnerka a nejlepší přítelkyně Ariadny. Její život se od základů změní po návratu Valentiny a po setkání s Franklinem. Jejich bouřlivé a nepříjemné setkání se časem začnou měnit v něco víc.

Franklin Carreño

Franklinovi je pětadvacet let a pracuje jako policista. Společně se svou matkou a sestrou žije v penzionu slečny Tza Tza Lanzové. Má atletickou postavu, bystrý úsudek a schopnost rychle jednat, která občas přerůstá v poněkud impulzivnější chování. Nejdříve se zamiluje do Valentiny, ale ten opravdový cit pozná až s Chiqui, kterou ze začátku nemůže vystát.

Pandora Villanueva Mercouri

Pandora je mladá dívka s rozpolceným srdcem, vůči svému okolí vystupuje jako zahořklá a nesnášenlivá osoba. Příčina jejího trápení je však mimo ní, nemůže unést tíhu toho, že zná temnou minulost své matky Olimpie a ve svých krizových chvílích rebeluje jednoduše proti všemu. Její život se zásadně změní po setkání s Jordim, který se do ní i přes její chladné a odmítavé chování zamiluje a snaží se jí za každou cenu získat. Pandořino srdce s každým dalším pokusem začíná více roztávat a Jordi se stane její životní láskou.

Jordi Rosales

Jordi pracuje u policie, kde dělá parťáka Franklinovi. Má rád hudbu, tanec a je neustále veselý. Chtěl by studoval na vysoké škole, i když mu to Franklin rozmlouvá kvůli práci u policie. Často flirtuje se sestrou Franklina – Beatriz, ta jej ale bere jen jako kamaráda. Poté co se setkává s Pandorou, nedokáže ji pustit z hlavy, přitahuje ho její komplikovaná osobnost a víc ho odmítá, tím víc ho to k ní táhne. Zamiluje se do ní a je ochotný pro ni udělat cokoliv, jen aby jí získal.

Román Fonseca

Roman se svých dvaadvaceti letech se v mnoha ohledech stále chová jako dítě. Je nespolehlivý, často zbytečně krutý a lhostejný. Smyslem jeho života je užít si co nejvíce zábavy a neváhá k tomu plánovitě zneužívat svých zámožných rodičů. Je přítelem Ariadny, která je do něj beznadějně zamilovaná.

Ariadna Villanueva Mercouri

Díky své kráse a matčině podpoře má za sebou v osmnácti letech úspěšný vstup do modelingové branže. Bohužel má dosti vrtkavý charakter a ráda znepříjemňuje život Valentině a své sestře Pandoře. Je zamilovaná do Romana, který ji nakonec přinese pouze samé problémy a trápení.

Aquiles Villanueva Mercouri

Aquiles studuje medicínu, ale rád by se věnoval hudbě a sní o dráze zpěváka, o čemž jeho rodiče nechtějí ani slyšet. Má velmi dobrý vztah se svou sestrou Pandorou, která na něj nedá dopustit. V útlém věku jej matka zavedla do nevěstince, což ho velmi poznamenalo. Žije v ústraní a snaží se na zlé vzpomínky zapomenout. Ze stejného důvodu se staví lhostejně k Fabiole, který za ním neustále běhá. Jeho okolí si o něm myslí, že je homosexuál, což mu přinese mnoho problému v jeho rodině. Postupem času najde ženu svého života blíž, než by si kdy představoval.

Ninfa del Valle

Ninfa pracuje v domě Villanuevů jako služebná. Je velmi ztřeštěná a často se plete do věcí, do kterých by neměla. Stane se kamarádkou Valentiny a je jednou z mála, která se ji v domě snaží pomoci. Aniž by to kdy čekala, zamiluje se do Aquilese.

Camelia „La Muñeca“ Rivero de Lorenz

Již osmatřicetiletá Camelia byla svého času považována za nejkrásnější ženu ve městě. Dříve byla snoubenkou Juana Angela, který ji ale opustil kvůli Olimpii. Jako choť záletného Lorenza, díky čemuž velice trpí, protože i přesto všechno svého manžela velmi miluje a nedokáže se s jeho nevěrami vyrovnat. Několikrát si sáhne na život, aby utišila svou bolest a osamění.

Lorenzo Lorenz

Lorenz je ředitelem prestižní reklamní agentury, kterou založili společně s Juanem Angelem. Tento charismatický čtyřicátník není úspěšný pouze v profesním životě, ale téměř legendou se stávají jeho zálety za ženami. Je tajným milencem Olimpie.

Roque Juliá

Roque je osobní asistent Olimpie a je nesmazatelně spojen s její temnou minulostí. Nyní figuruje jako její poradce, komplic a popravčí. Do Olimpie je tajně zamilován, ale ví, že jejich vzájemný vztah je nemožný. Nedokáže ji opustit, i když se k němu mnohdy chová velmi povýšeně.

Beatriz Carreño

Sedmnáctiletá Beatriz se živí jako vizážistka v pohřebním ústavu. Je to mladší sestra Franklina, který jí má velmi rád. Jejím snem je dostat se jednoho dne do Hollywoodu, je veselý snílek s jasným cílem a velkým odhodláním. Ráda by se sblížila s Alejandrem, který ji ale přehlíží.

Alejandro Silva

Alejandro se živí jako model a moderátor. Je to velký sukničkář, který střídá ženy jako ponožky, velmi brzy se mu to ale nemile vymstí. Beatriz je do něj tajně zamilovaná, ale i když se s ní několikrát setká, nikdy si ji nepamatuje a při každé příležitosti jí přehlíží.Don Segundo Villanueva Arismendi

Generál ve výsluze má nárok na jisté výstřelky, přesto tento muž u velké části příbuzenstva budí intenzivní dojem, že je tak trochu blázen. Nepopiratelně je to vzdělaný a moudrý muž s velkou intuicí. Jako takový sehraje nepřítele nebezpečné Olimpie, kterou z duše nenávidí. Čeká na den, kdy zmizí z domu jeho rodiny.

Celeste Villanueva Arismendi de Dupont

Tato šedesátiletá penzionovaná žena žije v Barceloně ve Španělsku. Jako teta Valentiny se nejdříve postará o to, aby po smrti matky žila v domě nevyzpytatelné Olimpie. Posléze pochopí, jak strašné chyby se dopustila a postará se o to, aby za ní neteř přijela do Španělska, kde začne nový život.